Вихованці ДЮСШ "Екстрім" у фрістайлі вибороли вісім медалей

01 квітня 16:30
Переглядів: 289
фристайл

В березні 2014 року на гірськолижному комплексі «Буковель» Івано-Франківської області для фрістайлістів ДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради відбулися найважливіші Всеукраїнські змагання сезону – Чемпіонати України серед дорослих, юніорів та юнаків, на яких спортсмени завоювали 8 медалей. Серед цих нагород 2 золотих, 3 срібних та 3 бронзових. А команда Тернопільської області з фрістайлу (могул) стала переможцем у загальнокомандному заліку Чемпіонатів України серед дорослих, юніорів та юнаків.

Чемпіонами України стали: серед дорослих – студент Тернопільського державного педагогічного університету ім. В.Гнатюка Роман Кучер (на фото), а серед юніорів – учень Тернопільської ЗОШ № 29 Юрій Хомут.

Срібним призером дорослих змагань стала серед Оксана Щербанюк (ДЮСШ «Екстрім» (срібна нагорода); а «срібло» серед юніорів та «бронзу» серед дорослих виборов студент ТНТУ ім. І. Пулюя Олег Масира.

Бронзовими призерами серед юніорів стали Петро Зозуляк (Галицький коледж); Ірина Малічовська (ЗОШ № 19); Олександр Зілько  із ЗОШ № 26 (на фото), який також отримав срібну нагороду серед юнаків.

Усі вихованці ДЮСШ «Екстрім » є членами спортивного товариства «Спартак» (начальник В.Приймак).

До досягнення таких результатів спортсменів призвела плідна робота тренерів ДЮСШ «Екстрім» Олег Винницького, Оксани Щербанюк, Віталія Вербицького та Романа Кучера. Успішному виступу на змаганнях вихованці ДЮСШ «Екстрім» завдячують управлінню з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (начальник Ігор Підгайний), управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради (начальник Микола Круть), а також народним депутатам Ігорю Поберу (партія «Удар») та Олексію Кайді (ВО «Свобода»).

 

На фото: Юрій Хомут (ЗОШ № 29) – чемпіон України серед юніорів 2014 року на змагальній трасі

На фото: Срібна призерка Чемпіонату України серед дорослих – Оксана Щербанюк (ДЮСШ «Екстрім») на могульній трасі в березні 2014 року в Буковелі

На фото: Олег Масира (ТНТУ ім. І. Пулюя) – срібний та бронзовий призер Чемпіонатів України серед дорослих та юніорів 2014 року

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: