Викладачі Франківського медуніверситету позмагалися у настільному тенісі

08 лютого 19:00
Переглядів: 269
Настільний теніс

7 лютого на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулися змагання з настільного тенісу в рамках спартакіади «Здоров’я» серед викладачів і працівників Івано-Франківського національного медичного університету.

Участь у змаганнях взяли 16 чоловіків та вісім жінок. Вони грали за шістьма столами в одному зі спортзалів кафедри, який спеціально обладнаний для настільного тенісу.

«Хочу відзначити, що цього року позмагатися в настільному тенісі зголосилося більше учасників. Якщо минулого року ми мали 11 чоловіків і шість жінок, то цього року 16 і вісім відповідно. Це дуже приємно, — говорить суддя національної категорії з настільного тенісу, викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Юрій Євчук. — Хочу відзначити безкомпромісну боротьбу серед учасників. Також приємно, що на змаганнях було багато вболівальників, які прийшли підтримати своїх колег по роботі. Всім було цікаво».

Перемогу в змаганнях серед жінок здобула працівниця адміністративно-господарського відділу Любов Григорович. У змаганнях чоловіків переміг асистент кафедри педіатрії Павло Буяк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: