Випускник львівського університету Андрій Проценко виграв золоту медаль на турнірі в Італії

30 серпня 14:35
Переглядів: 245
Андрій Проценко

Після чемпіонату Європи більшість легкоатлетів відправилися на турнір до італійського міста Роверето. Українські спортсмени не залишилися без медалей. Зокрема, перемогу Україна відсвяткувала у секторі для стрибків у висоту, де найкращим виявився випускник Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко.

Андрій Проценко у Роверето взяв планку на висоті 2,26 м. Такий же результат показали ще два атлети – кенієць Метью Саве й італієць Джанмарко Тамбері. Проте за спробами обоє поступилися українцю.

Додамо, що у цьому ж секторі для стрибків у висоту інший випускник львівського вишу, львів’янин Дмитро Дем’янюк посів шосте місце з результатом 2,15 м.

У бігу на 400 метрів з бар’єрами впевнено перемогла срібна медалістка Берліна-2018 Анна Рижикова, показавши час 55,74 секунди.

Третьою фінішну лінію на 800-метрівці перетнула чемпіонка Європи Наталія Прищепа. Час українки – 2 хвилини 00,26 секунди. Перемогла француженка Реней Ламот – 1 хвилина 59,58 секунди.

Владислав Мазур у найкращій зі спроб стрибнув у довжину на 7,73 м і замкнув першу трійку. Переміг грек Мілтіадіс Тентоглу – 8,00 м.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: