Вища ліга: календар матчів ФК "Львів-Янтарочка"

01 серпня 22:23
Переглядів: 93
ДЮСШ №3 янтарочка

У п’ятницю, 3-го серпня, стартує новий сезон чемпіонату України між жіночими командами Вищої ліги.

Серед 10-ти колективів дебютує і футбольний клуб «Львів-Янтарочка», який у неділю на центральному стадіоні в Новояворівську прийматиме «Злагоду-Дніпро-1». До вашої уваги календар цьогорічної частини змагань.

ПЕРШЕ КОЛО

1-ий тур
03.08«Житлобуд-1» - «Родина-Ліцей»
04.08«Єдність-ШВСМ» – «Житлобуд-2»
05.08«Пантери» – «Восход»
05.08«Львів-Янтарочка» – «Злагода-Дніпро-1»
05.08«Ладомир» – «Ятрань-Берестівець»

2-ий тур
10.08 «Злагода-Дніпро-1» – «Ладомир»
11.08«Родина-Ліцей» – «Житлобуд-2»
12.08 «Ятрань-Берестівець» – «Єдність-ШВСМ»
12.08 «Восход» – «Львів-Янтарочка»
19.09 «Житлобуд-1» – «Пантери»

3-ий тур
16.08 «Пантери» – «Родина-Ліцей»
16.08 «Львів-Янтарочка» – «Житлобуд-1»
16.08 «Ладомир» – «Восход»
16.08 «Єдність-ШВСМ» – «Злагода-Дніпро-1»
16.08 «Житлобуд-2» – «Ятрань-Берестівець»

4-ий тур
19.09 «Злагода-Дніпро-1 – «Житлобуд-2»
22.11 «Житлобуд-1» – «Ладомир»
25.08 «Восход» – «Єдність-ШВСМ»
25.08 «Родина-Ліцей» – «Ятрань-Берестівець»
26.08 «Пантери» – «Львів-Янтарочка»

5-ий тур
07.09 «Житлобуд-2» – «Восход»
08.09 «Львів-Янтарочка» – «Родина-Ліцей»
08.09 «Єдність-ШВСМ» – «Житлобуд-1»
09.09 «Ладомир» – «Пантери»
09.09 «Ятрань-Берестівець» – «Злагода-Дніпро-1

6-ий тур
14.09 «Житлобуд-1» – «Житлобуд-2»
15.09 «Родина-Ліцей» – «Злагода-Дніпро-1»
15.09 «Пантери» – «Єдність-ШВСМ»
15.09 «Львів-Янтарочка» – «Ладомир»
16.09 «Восход» – «Ятрань-Берестівець»

7-ий тур
23.09 «Ладомир» – «Родина-Ліцей»
23.09 «Житлобуд-2» – «Пантери»
23.09 «Ятрань-Берестівець» – «Житлобуд-1»
24.09 «Єдність-ШВСМ» – «Львів-Янтарочка»
24.09 «Злагода-Дніпро-1» – «Восход»

8-ий тур
02.09 «Ладомир» – «Єдність-ШВСМ»
02.09 «Родина-Ліцей» – «Восход»
30.09 «Житлобуд-1» – «Злагода-Дніпро-1»
13.10 «Пантери» – «Ятрань-Берестівець»
13.10 «Львів-Янтарочка» – «Житлобуд-2»

9-ий тур
21.10 «Ятрань-Берестівець» – «Львів-Янтарочка»
21.10 «Восход» – «Житлобуд-1»
10.11 «Єдність-ШВСМ» – «Родина-Ліцей»
20.11 «Житлобуд-2» – «Ладомир»
09.11 «Злагода-Дніпро-1» – «Пантери»

ДРУГЕ КОЛО

10-ий тур
26.10 «Злагода-Дніпро-1» – «Львів-Янтарочка»
27.10 «Родина-Ліцей» – «Житлобуд-1»
27.10 «Восход» – «Пантери»
27.10 «Житлобуд-2» – «Єдність-ШВСМ»
28.10 «Ятрань-Берестівець» – «Ладомир»

11-ий тур
02.11 «Житлобуд-2» – «Родина-Ліцей»
03.11 «Єдність-ШВСМ» – «Ятрань-Берестівець»
04.11 «Ладомир» – «Злагода-Дніпро-1»
04.11 «Львів-Янтарочка» – «Восход»
04.11 «Пантери» – «Житлобуд-1»
За матеріалами: ffl.org.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: