"Висловлювання Кварцяного у бік Годвіна після останнього матчу, навіть зважаючи на «особливість» характеру цього наставника, є обурливими для цивілізованого суспільства"

16 серпня 17:37
Переглядів: 344
Default Image

Нігерійський півзахисник Самсон Ґодвін, що на правах оренди провів за луцьку «Волинь» у Прем`єр-лізі два поєдинки, продовжить свою кар’єру у ФК «карпати».

Орендну угоду з «Волинню», що була розрахована до 31.12.2011 року, було розірвано за ініціативи львівського клубу.

«футбольний клуб «Карпати» ніколи і нікому не дозволить принижувати честь та гідність своїх футболістів, – коментує рішення «зелено-білих» генеральний директор львівського клубу Ігор Дедишин. – Висловлювання головного тренера луцької «Волині» Віталія Кварцяного у бік Самсона після останнього матчу, навіть зважаючи на «особливість» характеру цього наставника, є обурливими для цивілізованого суспільства. У відносинах гравців та клубу, честь якого вони захищають, повинна панувати взаємоповага, а не дикунство у вигляді брудних неандертальських звинувачень. Самсон вирушав в оренду у «Волинь» для того, аби мати постійну ігрову практику, і аж зовсім не для того, щоб його новий наставник зайвий раз засвітився у рубриці «Прикол-прокол» відомої телепередачі. Саме тому Самсон Ґодвін рішенням ФК «Карпати» повернувся до тренувального табору нашої команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: