Визначились переможці ІІ раунду Кубка України з фрі-файту

19 січня 22:44
Переглядів: 156
сапа фрі файт

У суботу, 17 січня, в Буковелі відбувся другий тур фінальної частини Кубка України з фрі-файту в дивізіоні "Еліта" (розділ ММА). Свої поєдинки провели франківчани Іван Вульчин і Назар Бедрій, а також коломиянин Олег Колотило. 

Іван Вульчин виступав у ваговій категорії до 61 кг. У півфіналі він здолав Романа Беседінського з Чернівців, а у фіналі поступився харків'янину Олександру Лунзі.

Назар Бедрій (до 70,3 кг) зупинився на тій же стадії: вдало виступив у півфіналі, перемігши тернополянина Андрія Волянюка, а у фіналі поступився Сергію Астапову з Дніпропетровська.

Вдаліше за інших прикарпатців провів свої поєдинки Олег Колотило (до 83,9 кг), який у півфіналі здолав Олександра Карпова з Житомира, а у фіналі його одноклубника - Сергія Лисенка.

Результати змагань:

Вагова категорія -61 кг


Півфінали:


1. ЛУНГА Олександр (м. Харків, СК "Харків Топ Тім", тренер МСМК Бланк А.О.) - ДЕМКО Станіслав (м. Тернопіль, СК "Характерник", тренер МСМК Долішній О.В.) - переміг Лунга Олександр, КО, хай-кік, 0:47;

2. ВУЛЬЧИН Іван (м. Івано-Франківськ, тренер Петрущак А.Б.) - БЕСЕДІНСЬКИЙ Роман (м. Чернівці, тренери Заплітний Д., Рябой С.) - переміг Вульчин Іван, важіль ліктя, 0:55

Фінал:

3. ЛУНГА Олександр (м. Харків, СК "Харків Топ Тім", тренер МСМК Бланк А.О.) - ВУЛЬЧИН Іван (м. Івано-Франківськ, тренер Петрущак А.Б.) - переміг Лунга Олександр, одноголосне рішення, екстрараунд.

Вагова категорія -70,3 кг

Півфінали:

1. БЕДРІЙ Назар (м. Івано-Франківськ, СК "Вікінг", тренер Шевчук О.М.) - ВОЛЯНЮК Андрій (м. Тернопіль, СК "Характерник", тренер МСМК Долішній О.В.) - переміг Бедрій Назар, КО, хай-кік, 1:58;

2. АСТАПОВ Сергій (м. Дніпропетровськ, СК "Сапсан", тренер МСУ Гроднік А.С.) - ІВЛЄВ Олексій (м. Комсомольськ, СК "Спарта", тренер МСМК ЗТУ Шемаров В.М.) - переміг Астапов Сергій, одноголосне рішення, екстрараунд;

Фінал:

3. АСТАПОВ Сергій (м. Дніпропетровськ, СК "Сапсан", тренер мсу Гроднік А.С.) - БЕДРІЙ Назар (м. Івано-Франківськ, СК "Вікінг", тренер Шевчук О.М.) - переміг Астапов Сергій, ТКО, удари в партеррі, 3Р, 2:03.

Вагова категорія -77,1 кг

Півфінали:

1. СИДОР Ярослав (м. Кіровоград, СК "Будокан", тренер Болгаров О.І.) - ГАВРИЛЯК Микола (м.м. Київ-Львів, СК "Тріумф", тренер Кардаш Р.І.) - переміг Сидор Ярослав, важіль ліктя, 3:00;

2. ВАЛІВАХІН Олексій (м. Дніпропетровськ, СК "Сапсан", тренер Рассохіна О.) - КОСТЕНКО Віктор (м. Харків, СК "Сафарі", тренер МСМК Лунга О.С.) - переміг Валівахін Олексій, ущемлення ахіллу, 1:09;

Фінал:


3. ВАЛІВАХІН Олексій (м. Дніпропетровськ, СК "Сапсан", тренер Рассохіна О.) - СИДОР Ярослав (м. Кіровоград, СК "Будокан", тренер Болгаров О.І.) - переміг Валівахін Олексій, rear neck choke, 1:08.

Вагова категорія -83,9 кг

Півфінали:

1. КОЛОТИЛО Олег (м. Коломия, СК "Колізей", тренер Заграновський М.М.) - КАРПОВ Олександр (м. Житомир, СК "Сокіл", тренер МСУ Гінгізов О.М.) - переміг Колотило Олег, rear neck choke, 2:53;

2. ЛИСЕНКО Богдан (м. Житомир, СК "Сокіл", тренер мсу Гінгізов О.М.) - ФРАНЧУК Ярослав (м. Кривий Ріг, СК "Тайгер", тренер Смаглій І.В.) - переміг Лисенко Богдан, ТКО (два нокдауни в раунді), 2Р, 1:56;

Фінал:

3. КОЛОТИЛО Олег (м. Коломия, СК "Колізей", тренер Заграновський М.М.) - ЛИСЕНКО Богдан (м. Житомир, СК "Сокіл", тренер МСУ Гінгізов О.М.) - переміг Колотило Олег, "Брабо", 01:55

Нагадаємо, що усього до титульних поєдинків учасники пройдуть три відбіркових етапи. Перші два вже відбулись 3 і 17 січня, а третій пройде 31 січня. У лютому на бійців очікує так званий "Фінал претендентів", а "Гранд-фінал" відбудеться вже в березні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити