Визначились претенденти на нагороди чемпіонату Франківська з регбі-5

12 березня 21:06
Переглядів: 204
Регбі

Другий місяць продовжуються змагання чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5, організовані Федерацією регбі Івано-Франківської області за підтримки Департаменту освіти і науки та Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради.

Перші фіналісти чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5 у віковій групі 2004-05 років народження у групі А визначились у попередніх турах. Ними стали команди шкіл ЗШ № 19 і ЗШ № 17.

Два інших учасники вирішальних ігор делегувала група Б. Безперечним фаворитом у групі була команда ЗШ № 25, яка в останній день ігор пермогла команди шкіл №6 і №1, здійснивши у двох іграх шістнадцять  «спроб». Цікаво, що на завершальній стадії атаки у переможців було шість (!) гравців, які здійснювали «спроби», підтвердивши тим самим високий рівень колективних дій команди і достатній підбір майстерних виконавців. Не дивно, що у п’ятірку найрезультативніших гравців входять одразу три гравці команди: Гільтайчук Єлизавета – 10, Кушнір Богдан – 8, Йосипів Богдан – 7 «спроб».

Другою командою, яка продовжить боротьбу за нагороди, стала команда ЗШ №6, що є успіхом для команди, яка тільки другий сезон виступає у таких змаганнях.

У вирішальних іграх за третє місце зустрінуться школярі шкіл №17 і №6, а за перше місце вже не перший рік позмагаються команди ЗШ № 25 і ЗШ № 19.

Три з чотирьох півфіналістів уже відомі і у молодшій віковій групі 2006-07 років народження. Турнір семи команд у цій групі проходив дуже напружено. Про це свідчить велика кількість нічиїх та виграшів однієї з команд з мінімальним рахунком. У такій ситуації до півфіналу, який відбудеться наступного тижня, вже пробились команди ЗШ № 19-а, ЗШ № 25-а, ЗШ № 2. Останній «щасливчик» визначиться у перенесеній грі ЗШ №19-а –  ЗШ № 6-а, де остання має добрі шанси приєднатись до четвірки кращих.

Команди шкіл №5, №26, гімназії №3 в останній день задовільняться іграми за 5-7 місця, повідомляють у федерації регбі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: