Визначилися фіналісти обласного етапу Шкіряного м'яча у середній віковій групі

10 квітня 11:29
Переглядів: 118
Футбол

8 квітня 2016 року у чотирьох населених пунктах Прикарпаття (Коломиї, Калуші, Заболотові та Підгір'ї) змагалися учні 2004 р.н. в рамках обласного зонального турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч". 18 команд-переможців другого етапу були розподілені на 4 групи. На жаль, не з'явилася на свій зональний турнір Міжгірська СШ м. Болехова, тоді як всі інші учасники прибули на місця проведення змагань.

Переможцями своїх груп стали: Тисменичанська ЗШ Надвірнянського р.-ну, Калуська ЗШ № 6, Заболотівська ЗШ Снятинського р.-ну та СШ № 1 ім. В. Стефаника м. Коломиї. Тепер на ці команди очікує обласний фінал змагань, переможець якого представлятиме Івано-Франківщину на Всеукраїнському зональному етапі "Шкіряного м'яча" 2015/16 років у середній віковій групі серед дітей 2004 р.н. та молодших.

Проте не обійшлося і без казусів. Представник Жуківської ЗШ Тлумацього р.-ну М.Д. Павлюк, посилаючись на те, що згідно регламенту зональний турнір розраховано на два дні, напередодні вирішального матчу став вимагати перенести його на завтра. Зі сторони оргкомітету поступила пропозиція зіграти гру через годину, проте пан Павлюк забрав свою команду та демонстративно залишив місце  проведення змагань у Коломиї. В решті-решт господарі - СШ № 1, яка до того здобула дві перемоги із загальним рахунком 10:0, погодилися зіграти матч наступного дня. Яке ж було здивування коломиян та представника оргкомітету змагань ветерана прикарпатського футболу Богдана Григоровича Вовковича, який був змушений два дні поспіль їздити з Івано-Франківська до Коломиї, коли наступного дня в зазначений час ні М.Д. Павлюк, ні його команда не з'явилися на стадіоні. У зв’язку з неявкою Жуківської ЗШ Тлумацього р.-ну згідно регламенту їй була зарахована технічна поразка.

В даній ситуації найбільш прикро за дітей, адже юні спортсмени, як однієї так і іншої команди були готові грати одне з одним і вирішити долю путівки в обласний фінал турніру на футбольному полі. Мабуть варто керівництву Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА та івано-франківського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України звернути увагу на цей прикрий інцидент та вжити необхідних заходів, щоб він більше не повторювався.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: