Визначилися переможці міжнародних змагань зі стрільби з лука "Олімпійські надії"

05 травня 08:30
Переглядів: 203
Лук

Цими днями на Львівщині за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, Львівської обласної федерації стрільби з лука, успішно завершилися відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука "Олімпійські надії" (ІІ ранг). На лучному полі львівської СДЮШОР "Електрон" змагалися 165 спортсменів-юніорів 1996 р.н. та молодших, які представляли збірні команди Львівської, Харківської, Сумської, Одеської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської, Чернівецької областей, міста Києва, а також гості із Республіки Білорусь. Серед учасників турніру змагалися 26 майстрів спорту України.

На урочистому параді відкриття учасників змагань вітали державний тренер України зі стрільби з лука Михайло Пінчук, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, голова Львівської обласної організації ФСТ «Україна» Роман Шиманський, президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко, директор Львівської школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук, директор львівської СДЮШОР "Електрон", головний суддя змагань Надія Кокот, а також уславлений спортсмен, чемпіон світу, віце-президент федерації сучасного п’ятиборства України Леонід Іванов.

За непростих погодних умов в особистому заліку серед кращих «Олімпійських надій» виявилися:

Дівчата

1 місце       Тетяна Ящишин (Львівська область)

2 місце       Катрін Онишкевич (Львівська область)

3 місце       Орися Дідич (Львівська область)

Юнаки

1 місце       Богдан Ємчик (Львівська область)

2 місце       Леонід Дікань (Харківська область)

3місце        Віктор Рубан (Сумська область)

Юніорки

1 місце       Дарья Силич (Республіка Білорусь)

2 місце       Олена Онуфрійчук (Чернівецька область)

3 місце       Наталія Власюк (Республіка Білорусь)

Юніори

1 місце       Нікіта Шевченко (Республіка Білорусь)

2 місце       Сергій Розкидний (Рівненська область)

3 місце       Антон Комар (Рівненська область).

В командних змаганнях перемогу святкували збірні команди Харківської (дівчата, юнаки); Львівської (юніорки), Чернівецької (юніори) областей.

9 спортсменів виконали під час цих змагань нормативи «Майстра спорту України». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити