Визначилися переможці XV Львівської міжнародної регати

11 жовтня 16:30
Переглядів: 194
регата

Цими днями на озері Наварії в у Пустомитівському районі Львівщини успішно завершилися традиційні змагання з веслування на байдарках і каное - XV Львівська міжнародна регата. За перемогу боролися 219 учасників із 20 команд. Цьогорічна регата, як завжди, зібрала представництво з багатьох областей України:Рівненська, Херсонська, Одеська, Вінницька, Волинська, Житомирська, Київська та м.Київ.Із закордонних гостей були представники двох міст Білорусі: Мозирь та Пінськ. За якісним складом були представлені учасники чемпіонатів Європи та світу серед молоді та юніорів, призери Всесвітньої універсіади та етапів Кубка світу, чемпіони України та Білорусі. Змагання проводилися в одиночних човнах на дистанція 200 та 1 000 м в трьох вікових групах: старші юнаки, юніори та молодь до 23 років.

Змагання проведено за ініціативи Федерації веслування на байдарках та каное Львівщини й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Цікавою подією виявився парад відкриття змагань: на запрошення голови львівської обласної федерації веслування Володимира Миляна був присутній учасник АТО, захисник Донецького аеропорту "кіборг" Дмитро Баховський - байдарочник, вихованець Романа Михайловича Гривняка (ДЮСШ-3).

Також в параді відкриття взяли участь Заслужений тренер України, почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури Мирослав Герцик, один з засновників веслування на Львівщині (нагадаємо, що львівське веслування цього року святкує 60-річчя з дня заснування); Роман Карбівник та Павло Редько - люди, котрі привезли на Львівщину перші медалі чемпіонатів Європи.

Завдяки спільному фінансуванню Львівської міської ради (управління молоді, сім'ї та спорту ЛМР), управління фізичної культури та спорту ЛОДА та Федерації каное України змагання пройшли на високому рівні. Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та цінними подарунками.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: