Визначилися переможці змагань з кульової стрільби за програмою робітничої спартакіади

28 листопада 16:30
Переглядів: 226
Кульова стрільба

Цими вихідними відбувся черговий вид спортивних змагань за програмою робітничої спартакіади серед збірних команд обласних профспілкових організацій ФСТ «Україна». У змаганнях з пневматичної зброї у стрілецькому комплексі «Динамо» змагалися 9 збірних команд.

Перед початком змагань учасники спортивного заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО та жертв Голодомору.

Найкраще підготовленою в спортивній стрільби стала дружня команда працівників вугільної промисловості, яка всього на одне очко випередила збірну команду працівників нафтової та газової  промисловості.

В напруженій боротьбі за третє місце зійшлися збірні команди працівників Національної Академії Наук України та працівників профспілки освіти і науки.

При рівності набраних очок, суддівській колегії довелося визначити переможця за кращими особистими показниками й відтак третє загальнокомандне місце посіла команда «Академіків».

Особисту першість серед жінок виборола представник освітянської команди Юлія Когут, а у чоловіків – представник Нафтогазпрому Орест Городецький.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами та відповідними кубками.

Наступними в обласній робітничій Спартакіаді будуть змагання з боулінгу, які відбудуться у другій декаді грудня.

В загальнокомандному заліку після шести видів спорту лідирує команда Нафтогазпрому, на другому місці – представники профспілки працівників вугільної промисловості, на третьому – працівників профспілки освіти і науки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: