Вже цієї суботи у Львові вперше відбудеться міжнародний турнір з сумо "Sumo Lviv open cup 2016"!

14 листопада 17:39
Переглядів: 476
Sumo Lviv open cup 2016

Цієї суботи 19 листопада в приміщенні спортивного комплексу «Галичина» (вул. Керченська 8.) відбудеться перший в історії міста Львова міжнародний турнір з сумо «Sumo Lviv open cup 2016». Свою участь у турнірі підтвердили команди Львівської, Волинської, Харківської, Херсонської, Донецької, Вінницької, Миколаївської, Київської, Рівненської, Запорізької, Сумської, Одеської, Черкаської областей, а також команди з Єгипту та Польщі, також на турнірі очікується команда атлетів з Німеччини.

Змагання відбуватимуться серед чоловіків та жінок у наступних вагових категоріях: чоловіки до 85 -ти кг., а також в абсолютній ваговій категорії, жінки в абсолютній ваговій категорії.

Займаючись таким видом східних єдиноборств, як сумо, атлети виховують в собі неабияку фізичну силу та витримку, вивчають культуру Японії та техніку боротьби. Основною метою проведення турніру є популяризація виду спорту сумо серед дітей та мешканців міста, промоція спорту та здорового способу життя, а також здобуття спортсменами досвіду у виступах на міжнародній арені. – прокоментував президент Львівської обласної федерації сумо Любомир Зубач.

Організатори змагань:  Львівська обласна федерація сумо, громадська організація «Еволюція суспільства»  та  управління молоді сім’ї та спорту Львівської міської ради за підтримки Всеукраїнської федерацію сумо.

Початок змагань о 12.00, вхід вільний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: