"Я готовий стати першим номером "Карпат"

06 лютого 23:15
Переглядів: 640
Мисак

Молодий воротар «зелено-білих» закінчував сезон у 2012 році і відкривав його у 2013-му. Саме йому довіряли місце у воротах в кожному з трьох поєдинків під час зборів. У першій грі його замінив Мартін Богатінов, у двох наступних Назар Лазарський.

– Романе, в кожній грі ти виходив на поле зі стартових хвилин. Що для тебе це означає? 
– Насамперед, мені дуже приємно. Я розумію, що тренери мені довіряють, тому намагаюся робити усе так, щоб їх не підвести. У кожному тренуванні та в кожній грі роблю усе, щоб прогресувати і показувати свої кращі риси. 

– Наскільки ти готовий до того, щоб стати першим номером «Карпат»?
– Я готовий. Але доводити це треба не словами, а роботою на тренуваннях. Якщо буду викладатися на повну, то у мене все вийде. 

– Польовим гравцям було несолодко на перших зборах. Та й на других, зрештою, також. У воротарів не так? 
– У нас також роботи вистачало, своєї, воротарської. Не можу сказати, що було дуже важко, але і не просто також. Я вважаю, що збори ми провели на хорошому рівні. 

– Проти кого тобі особисто було найважче грати?
– Мабуть, проти «Партизана». Ми тоді ще не були настільки готовими. А суперник був дуже пристойний. Хоча, інші спаринги також були непрості. 

– Серби забили тобі єдиний гол на зборах... 
– Ми дивилися, аналізували його. Будемо працювати, щоб і таких не пропускати. 

– Хіба там була твоя провина? 
– Я не виручив.

– Але ж бувають моменти, коли виручити неможливо... 
– Як сказати... Думаю, що там все ж можна було витягнути м’яча. Може, не те місце обрав, або не з тою швидкістю рухався. Все ж на ноги було серйозне навантаження. Підготуємося краще і будемо такі м’ячі теж ловити. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: