Як ФК "Львів" тренується з новим наставником

24 серпня 14:11
Переглядів: 182
фк львів

У серпні на тренерському містку футбольного клубу «Львів» відбулися зміни. Місце бразильського спеціаліста Жилмара Тадеу да Сілва зайняв Юрій Бакалов.

Перед новим наставником стоїть непросте завдання, адже після п’яти зіграних турів команда знаходиться у низу турнірної таблиці. Тренер прийняв команду посеред сезону і почав вносити корективи у гру підопічних. Юрій Бакалов розповідає: «Коли приймаєш команду посеред сезону, то завжди стикаєшся з труднощами: повинен знати специфіку кожного футболіста, період, який потрібен підопічним на підготовку та багато іншого».

Зазнав змін і тренувальний процес. Тепер футболісти більше працюють над витривалістю та реакцією, граючи у аналог «квача». Окрім того багато займаються з м’ячем, для того, щоби збільшити відсоток володіння у наступних матчах.

Деякі гравці поступово входять у ритм, а у інших попереду багато роботи. У цьому сезоні команду поповнили одразу 8 бразильських футболістів, яким потрібен час на адаптацію. Один із новачків команди Жонатан Ліма ділиться враженнями: «У перші дні було дуже важко, тому що український футбол відрізняється від бразильського: тут зовсім інші швидкості і тактика. Також клімат і їжа зовсім інші. Але нічого. Ми починаємо звикати один до одного. Сподіваюся, що команда увійде в переможний ритм».

Попереду у львівської команди виїзд до Маріуполя. Там, у рамках 6 туру прем’єр-ліги ФК «Львів» зустрінеться з місцевою командою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: