Як справи на Тернопіллі з гирьовим спортом?

11 квітня 17:12
Переглядів: 116
гирі

8 квітня в Тернополі в Палаці спорту «Текстильник» відбувся Чемпіонат Тернопільської області та Відкрита першість КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів 1995-1998 р.н., юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодші у поштовху довгим циклом.

В змаганнях брали участь 67 чоловік , а саме учні-спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, спортсмени Кременецького, Бучацького, Збаразького районів.
Перше місце серед юніорів зайняла команда Кременецького району, друге місце зайняли учні обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, третє місце здобули спортсмени Збаразького району. Перше місце серед чоловіків здобули спортсмени обласної ДЮСШ з літніх видів спорту, друге місце у гирьовиків Збаразького району, третє місце у «силачів» Кременецького району.

В естафеті 3 чоловіка по 2 хвилини у поштовху довгим циклом: І-місце у гирьовиків обласної ДЮСШ з літніх видів спорту (90 підйомів), ІІ-місце у Кременецьких спортсменів (89 підйомів), ІІІ-місце у команди Збаразького району(82 підйоми), добрих слів заслуговують учні-спортсмени з другої команди обласної ДЮСШ з літніх видів спорту які зайняли 4-місце (70 підйомів).

Переможцями у вагових категоріях в змаганнях серед чоловіків, юніорів, старших юнаків, старших дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат стали:

Чоловіки:
вагова категорія 63 кг - Тольпа Богдан (тренер Багрій Петро, Збараж);
вагова категорія 68 кг- Дуль Антон (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ);
вагова категорія 73 кг- Скобельський Тарас (тренер Бойко Руслан, Бучач);
вагова категорія 78 кг – Гайдук Степан (тренер Петрук Василь, Кременець);
вагова категорія 85 кг- Сусь Сергій (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ);
вагова категорія 95 кг- Багрій Петро (тренер Кульчицький Зіновій);
вагова категорія +95 кг- Сіправський Роман (тренер Кульчицький Зіновій).

Юніори:
вагова категорія 63 кг - Тольпа Богдан (тренер Багрій Петро, Збараж);
вагова категорія 68 кг- Дуль Антон (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ);
вагова категорія 73 кг- Теслюк Ярослав (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ);
вагова категорія 78 кг – Гайдук Степан (тренер Петрук Василь, Кременець);
вагова категорія 85 кг – Баланюк Роман (тренер Гуголь Віталій, Збараж);
вагова категорія 95 кг – Кузьма Тарас (тренер Багрій Петро, Збараж);
вагова категорія +95 кг- Коцюк І гор (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ).

Старші юнаки:
вагова категорія 53 кг – Філик Євген (тренер Багрій Петро, Збараж);
вагова категорія 73 кг- Баран Богдан (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ);
вагова категорія +73 кг- Шпуняр Василь (тренер Кульчицький Зіновій, ОДЮСШ).

Старші дівчата:
Омельчук Іванна (тренер Багрій Петро, Збараж).

Молодші юнаки:
вагова категорія 43 кг – Тольпа Андрій (тренер Багрій Петро, Збараж);
вагова категорія +43 кг – Жила Андрій (тренер Багрій Петро, Збараж).

Молодші дівчата:
Леськів Ольга (тренер Бойко Руслан, Бучач).

Команди нагороджені кубками, грамотами, переможці та призери змагань, грамотами та медалями.
Головний суддя змагань: Зіновій Кульчицький, головний секретар Роман Бутрин (тренера-викладачі обласної ДЮСШ з літніх видів спорту).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: