Як українські британці підтримували нашу збірну в Чорногорії (фото)

22 червня 22:14
Переглядів: 232
збірна україни

Наші блогери відвідали відбірковий матч чемпіонату світу Чорногорія - Україна (0:4)

Вони - британці, народилися і живуть там, але завжди вболівають за Україну. Влітку 2012 вони вчинили божевільну поїздку на Євро-2012 з Великобританії ... на легковому автомобілі, подолавши сім країн! Предки цих хлопців - з України, і вони не тільки не забувають звідки їхнє коріння, але вивчають українську мову і завжди підтримують нашу національну команду, наші клуби і наших спортсменів! Ми будемо давати блог мовою оригіналу - орфографія і пунктуація збережена, так набагато краще передаються їхні почуття і емоції.

Всі блоги українських британців

Як тільки ми побачили дати ігри для Кваліфікаційний раунд, стало ясно що поїздка до Чорногорії би ідеальний для літнього відпочинку. І було таке, що й Андрій та Євген виїхали до Хорватії 2-го червня 2013 року, рівно через рік після того як ми в нашу машину виїздяли на Україну і Євро-2012. Цей раз у нас було кілька дебютантів.

Окремо, Андрій та Євген провіли час в гарне форт місто - Дубровник перед тим шо поїхали на південь до Подгориці, Чорногорія.

Скоро рішили що Подгориця не було таке красиве місто, але у нас були інші причини тим бути раді. Ми одягнули наші козацькі шаравари та вишиванки і вийшлий в центру місто.

Ми швидко знайшли бар, де кілька українців сиділи, кілька кричали, а інші пісні співали та разом собі пива випили пізніше і вже були друзі. Ми залишили наші нові друзі, щоби знайти деякі старі. Ага і як раз знайшли життя в Подгориці, на вулиці просто вниз від стадіону, тут чорногорським фанатів робили шум і святкова атмосфери з деякими покази фаєри!

montenegro_01

Невелика група нас змогли співати Український гімн над шумом, який вітали тепло чорногорським фанатів.

Вже була час на гру, і ми пішли на стадіон! Ми швидко увійшли і зайняли наші місця. По двох поверг українців атмосферу почали будувати і ми вітали гравців на поле.

cossacs

Ми підтримували команду всім, і українці добре грали у першому таймі лише для того, Зозуля дістав червону карту незадовго до перерви. Хоча це виглядало погано для наших, всі наші вболівальники продовжували підтримувати наших гравців, а на початку другої таймі ми забили. Неймовірно ми пішли і забили ше 3, щоб перемогти матч 4-0, по-справжньому історичну перемогу і той, який дає нам можливий шанс шоби бути в Ріо.

Як ми вітали наших героїв, Роман Безус подарував Євгенові футболку. Для того, щоб подякувати Безуса і гравцям ми вирішили чекати для них після гри і були щасливі подякувати гравцям, і Романа Безуса за щедрість!

bezus

Після цього ми повернулися до дуже тихенького центру Подгориця шоби святкувати перемогу України!

Слава Україні! В даний час ми плануємо нашу наступну поїздку до Львова та Києва у вересні! Побачимося там!

boys-girls

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: