Яків Хаммо і Світлана Ярьомка – кращі дзюдоїсти України 2015 року

05 січня 14:00
Переглядів: 191
Яків Хаммо

Федерація дзюдо України (ФДУ) визначила кращих атлетів країни за підсумками змагань 2015 року. Лауреатами стали Яків Хаммо – серед чоловіків і Світлана Ярьомка – серед жінок.

Національний рейтинг був сформований на основі результатів, показаних дзюдоїстами на офіційних міжнародних і всеукраїнських змаганнях.

Вперше титул найкращого дзюдоїста країни дістався справжньому відкриттю року, що минув, бронзовому призеру чемпіонату світу в Астані та Європейських Ігор у Баку, переможцю турніру Гран-прі у Загребі 21-річному Якову Хаммо (на верхньому фото), який представляє Київ і Донецьку область.

Серед жінок, також вперше, найкращою була названа Світлана Ярьомка (на нижньому фото) з Вишневого Київської області. У минулому році на рахунку 26-річної дзюдоїстки бронзова нагорода Європейських Ігор, переможні виступи на Grand Slam у Баку та відкритому Континентальному кубку у Софії, «срібло» на Гран-прі у Тбілісі та «бронза» аналогічного турніру у Циньдао.

Трійки кращих дзюдоїстів України 2015 року

Чоловіки

1. Яків Хаммо (Київ – Донецька обл., + 100 кг, 1994 р.н.)

2. Георгій Зантарая (Київ – Запорізька обл., 66 кг, 1987 р.н.)

3. Олександр Гордієнко (Одеська обл., + 100 кг, 1991 р.н.)

Жінки

1. Світлана Ярьомка (Київська обл., + 78 кг, 1989 р.н.)

2. Марина Черняк (Запорізька обл., 48 кг, 1988 р.н.)

3. Ірина Кіндзерська (Київ – Хмельницька обл., + 78 кг, 1991 р.н.)

Усьоме поспіль та ввосьме у своїй кар’єрі титул найкращого чоловічого тренера країни дістався тепер уже колишньому наставнику чоловічої збірної України киянину Віталію Дуброві.

Найкращим жіночим тренером України 2015 року названо персонального наставника Ярьомки – Віктора Мужчину. Це перший титул для 58-річного фахівця з Вишневого.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: