Ярмарок спорту у Львові: обери свій вид спорту

06 серпня 18:38
Переглядів: 415
Default Image

Триває масштабна акція популяризації активного способу життя. У Львові пропагувати культуру занять спортом будуть на Ярмарку спорту. Захід відбудеться 9-11 вересня у спортивному комплексі «Динамо» та парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького. Про це "Галичині спортивній" повідомили у львівській міській раді.

На Ярмарок спорту вже зареєструвалось більше 40 учасників. Провідні спортивні школи, клуби і федерації Львова та області показуватимуть відвідувачам заходу особливості різних видів спорту. Як підтвердження – фільми про діяльність федерацій, відеоролики зі змагань та чемпіонатів. Також кожна федерація запрошує на Ярмарок відомих спортсменів, чемпіонів та Олімпійських призерів певного виду спорту.

На Ярмарку діятимуть і показові майданчики – в приміщенні «Динамо» протягом усіх днів роботи Ярмарку триватимуть показові виступи та майстер-класи від усіх федерацій. У парку культури імені Богдана Хмельницького також відбудуться турніри з тенісу, волейболу, показові виступи легкоатлетів, регбістів, лучників, велосипедистів, гімнастів, альпіністів, скейтерів. Кожен вид спорту відвідувачі зможуть побачити практично.

«Ярмарок спорту – це свято, яке ми прагнемо організувати, перш за все, для дітей та батьків. Львів’яни повинні зрозуміти, що спорт – це здоров’я, це хороший настрій та гарний спосіб заповнити вільний час», - розповідає директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Олег Березюк.

Ярмарок спорту підтримують провідні компанії міста. Інформаційними партнерами заходу є «Галичина спортивна», ТРК «Люкс», «12 канал», «ZAXID.NET», «Життя», «УТ-Захід».

Довідка
Контакти організаторів: (0322)975708, (0322) 975809.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: