Ярослав Грисьо: "14 команд – це оптимальний варіант для Прем’єр-ліги"

05 квітня 20:04
Переглядів: 659
грисьо

Голова Федерації футболу Львівської області розповів програмі «Пас» про формат нового чемпіонату Львівщини.

-  Планували і розглядали різні варіанти розіграшу Прем’єр-ліги. Ми розуміли, що при сьогоднішній економічній ситуації дальні виїзди фінансово не вигідні клубам. Але ми завжди спілкуємось з клубами і їхня думка для нас важлива. Ми планували дві підгрупи по 10 команд, але не змогли знайти 20 команд. Те, що зараз є 14 команд – це оптимальний варіант для нас.

Хочеться щоб в кожній лізі було стільки ж. Цей варіант є оптимальний, він дозволяє проводити різні турніри та брати участь командам в розіграші чемпіонату України серед аматорів та мати нормальне фізичне навантаження. Це дозволяє проводити розіграш Кубка області не граючи серед тижня. Цього варіанту ми будемо дотримуватись за умови, що представники клубів його підтримуватимуть.

Розіграш Першої ліги теж планували у двох підгрупах. Але прийшли до того, що 16 команд гратиме у два класичні кола. Також залишається друга і третя ліги. Друга ліга – дві зони по 12 команд, третя ліга – дві групи по 10 команд. Нажаль не грає така команда, як «Шахтар» Червоноград, нема команди в Дрогобичі, є питання по Бродах. Але маленькі села виставляють свої команди, і це добре.

Нагадаємо, що перший тур Прем’єр-ліги Львівщини зіграли 2 квітня. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: