Ярослав Грисьо: "Демня" не склала зброї і гідно виступала у фіналі"

05 лютого 21:27
Переглядів: 382
Грисьо
Перший заступник Голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо поділився враження від фіналу Меморіалу Ернеста Юста. 
 
Ярославе Антоновичу, найчисельніший турнір в історію Меморіалу Юста завершений. У ньому взяли участь 60 команд, такого ще у нашій області не було?

Коли ми 18 років тому започаткували цей турнір, безумовно,  сподівалися, що він буде мати таку популярність, і надії виправдалися. Знаєте, це на кшталт того, з якою метою УЄФА заснував Лігу Націй. Аби не шукати спаринг-партнерів, ми це давно зробили. У змаганнях беруть участь як професійні команди, так і аматорські. Так сталося, що минулого року «рухівці» завершували останню стадію підготовки на трав’яних полях. І, зрозуміло, ми не хотіли їх змушувати грати на синтетиці, але у регламенті змагань прописано, що усі матчі відбуваються на штучних полях. Тож усі команди матимуть однакові умови. Ми дослухалися до побажань клубів, і мені приємно, що вони знайшли спільну мову і домовилися про сьогоднішню гру. 

Сам поєдинок, попри різний статус команд, склався доволі цікаво, фінал вдався? 

Давайте повернемося до історії. Усе таки «Рух», «Демня», «Соснівка» - ті три клуби, які стабільно виступали і боролися за найвищі місця в обласному чемпіонаті. Зрозуміло, що їм не потрібен додатковий подразник, вони завжди у таких матчах викладаються максимально. Не забувайте, що є один лише поєдинок, в якому може відбутися і сенсація. Сьогодні «Руху» начебто все легко і просто давалося, однак «Демня» не склала зброї і гідно виступала у фіналі, зберігаючи інтригу до останньої хвилини. Отож у якій би лізі ці команди не грали, матчі між «Рухом», «Демнею» та «Соснівкою» будуть цікавими. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: