Ярослав ГРИСЬО: "Ми продовжуємо пошук спонсорів і партнерів ФК "Львів"

18 січня 17:11
Переглядів: 182
Default Image

«Усе, що можу сказати, – ми продовжуємо пошук спонсорів і партнерів футбольного клубу львів, – розповів про ситуацію у першоліговому колективі голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо. – Як ми вже повідомляли, цей процес триватиме до 1-го лютого, приблизно у цій терміни й настане визначеність стосовно майбутнього команди. Можу зазначити хіба те, що ми робимо все можливе для того, щоб зберегти самобутній клуб. А вже від результатів наших пошуків і з’ясується, які варіанти розвитку клубу будуть у подальшому...»

Той факт, що «синьо-золота» команда таки збиратиметься після відпустки, і відбудеться це орієнтовно 20-го січня, уже свідчить про те, що клуб існуватиме й надалі. Тільки от – в якому статусі? Наразі на таке запитання не наважується відповісти ніхто.

Як розповів виконувач обов’язків головного тренера Львова Роман Марич, тренування розпочнуться, згідно з графіком, браку гравців, які готові захищати кольори клубу навіть у теперішній складний час, немає. Тому, як і раніше, все залежить від фінансових можливостей. «Звичайно, від кількості гравців хотілося б перейти до якості, – зазначив Роман Марич, – але наразі доводиться задовольнятися тим, що є».

Про спаринги чи будь-який план підготовки до другої частини чемпіонату в першій лізі наразі конкретно невідомо нічого. Схоже, у цьому плані теж усі перебувають в очікуванні і здогадках. Але вже через кілька днів дізнаємося, з яким багажем підійде футбольний клуб Львів до цієї сторінки свого існування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: