Ярослав Мартинюк: "Грали від оборони. І правильно грали"

24 квітня 23:37
Переглядів: 239
мартинюк

На гру проти луганської «Зорі» Ярослав Мартинюк вийшов у стартовому складі і провів дуже якісний поєдинок. Він встигав допомагати як обороні, так і атаці – саме 19-ий номер «левів» заробив пенальті, що його реалізував Младен Бартуловіч. 

– Чесно скажу, що перемогу ми втратили. Не знаю, шкодувати за нею чи ні, але ми будемо йти далі. Можна сказати, що ми подарували супернику нічию, бо за винятком тих моментів, коли «Зоря» забивала, біля наших воріт вона нічого не зробила. Так, ми грали від оборони. І я вважаю, що ми дуже правильно грали. Але робимо висновок, що на виїзді треба забивати не два, а три голи. Ми забили два і ще два голи нам принесли наші ж помилки. Нікого звинувачувати ми не будемо, навпаки, треба підтримати молодих. 

– Розкажи про епізод, що призвів до пенальті.
– Я бачив, що Гладкий готується віддати передачі і побіг у вільну зону. Треба сказати, що пас у Саші виявився просто чудовим. Коли я прийняв м’яча, то мене просто завалили на газон. Напевно, це порушення тягнуло на вилучення, але цей епізод бачило п’ять суддів – що мені говорити?

– Шалений темп не закінчується. У неділю гра проти «Металурга»... 
– Сил нам вистачить. Становище суперника – не наші проблеми. Нам треба виходити і перемагати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: