Ярослав Панченко: "Створювали багато моментів які ми не змогло довести до закинутої шайби"

09 травня 10:00
Переглядів: 171
ПАНЧЕНКО

Усі шанувальники хокею Львівщини чекають 11 травня, коли на Льодовій арені міста Новояворіськ будуть урочисто вітати комади ХК «Галицькі Леви» за підсумками сезону 2016-2017 рр. Ми же продовжуємо знайомити Вас з гравцями нашого клубу. На цей раз вашій увазі інтерв’ю з Ярославом Панченко, який був визнаний кращим нападником турніру «Київський Каштан», в якому перемогли «хижаки».

- Ярослав, ти проводиш перший сезон в ХК «Галицькі Леви», розкажи як ти потрапив у наш колектив, і де ти розпочинав займатися хокеєм?

-В команду мене запросив головний тренер команди, Михайло Чіканцев. Розпочинав же займатися хокеєм у школі ХК «Сокіл».

- Нещодавно завершився турнір «Київський Каштан», в якому перемогли «Галицькі Леви». Тебе відзначили організатори турніру як кращий нападник. Твої враження від змагань?

– Турнір був дуже цікавий оскільки грали з двома командами в яких грали гравці 1998-2000 років, і було дуже цікаво грати зі старшими в першу чергу це великий досвід для нас. Фінал для нас став дуже емоційний по скільки грали ми практично з кращою юнацькою командою і ми отримали дуже великий досвід від цієї гри.

- Хто були твоїми партнерами по ланці на турнірі в Києві?

-Зі мною разом грали лівий нападник Вишинський, правий – Герілов.

- Напевно маєш кумира, розкажи хто є твоїм улюбленем гравцем?

-Люблю НХЛ, а моїм кумиром є гравець «Вашинтон Кепіталс» Ті Джей Оші.

- Як гадаєш чого не хватило в боротьбі з «Дніпро» у боротьбі за перше місце у Чемпіонаті України?

-Вважаю що у матчах з Херсоном нам більше всього не вистачило везіння. Створювали багато моментів які ми не змогло довести до закинутої шайби, в той же час як суперник використав майже свій кожен момент.

- Вже думав про плани на літо, як проводитимеш літні канікули?

– Планую на початку літа поїхати на збори на тиждень, а потім до серпня відпочивати і готуватися до дуже цікавого сезону. Крім того у нас заплановані збори у серпні. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: