Ярослав Попович звинуватив керівництво Федерації велоспорту у корупції

02 березня 08:22
Переглядів: 286
попович

Ярослав Попович за свою кар'єру мав підписувати сотні порожніх відомостей з видачі грошових коштів, а також накладні про видачу велоформи, яку у підсумку спортсмени так і не отримували.

Про це заяви сам відомий український велогонщик, який наразі виступає за американо-бельгійську команду Trek Factory Racing.

Таким чином, скандал навколо відставки президента Федерації велоспорту України Бориса Іванова відкрив нові факти неефективного керівництва федерації за 21 рік його управління, а також фінансові махінації у структурі.

"Я знаю, що коли вже не був у збірній команді України, за мене підписували документи та виділяли на "неіснуючого мене" гроші", - сказав Попович.

"Моя думка, Іванову потрібно піти по-тихому та красиво. Якщо всі почнуть вголос говорити, які схеми прокручуються на чолі Федерації, то піти доведеться у будь-якому випадку, але вже зі скандалом і кримінальними справами про корупцію", - додав він.

Водночас, віце-президент ФВСУ Олександр Башенко пригрозив своїм відходом з велоспорту та припиненням фінансування всіх проектів, якщо не буде проведена зміна керівництва Федерації.

Причиною такого рішення Башенка називають факти неефективного керівництва Федерацією за останні кілька років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: