Ярослав Солонинко: "На характері витягнули нічию"

07 листопада 10:30
Переглядів: 136
Тернопіль

Півзахисник ФК «Тернопіль» Ярослав Солонинко поєдинок проти «Черкаського Дніпра» однозначно може записати собі в актив. Він був одним з найактивніших гравців тернопільської команди. Більше того міг відзначитися забитим голом, але, на жаль, поцілив у стійку. На прохання клубної прес-служби Ярослав поділився своїми враженнями від гри.

– Тренер Василь Матвійків на післяматчевій прес-конференції сказав, що команда виходила на поле з твердим наміром перемогти. Чого не висталило муніципалам для перемоги?

–У нас нема іншого вибору, як перемагати. Потрібно вилазити з турнірної ями, тому немає різниці, яка команда грає проти нас. У кожному матчі треба виходити і добиватися результату. Тому, звичайно, ми виходили на поле перемогти! Який сенс грати на другий результат? А чого нам не вистачило, так це фарту. До того ж і арбітр був явно не на нашій стороні, але ми на характері витягнули нічию.

 Наприкінці першого тайму ти поцілив у стійку. Правду кажучи, вболівальники вже бачили мяч у воротах, адже ти був до взяття дуже близьким?

– Звичайно, що і я бачив уже м'яч у воротах. Але тим футбол і прекрасний, що ти можеш бути кращим, а через декілька секунд – ти вже антигерой.

 В останніх матчах тернопільська команда додає у грі саме в другому тайму. Що заважає грати в такому темпі всі 90 хвилин?

– Якби з початку чемпіонату була б така гра, то ми вже були б напевно в п’ятірці кращих колективів першої ліги. Але є багато але. А те, що фізично не витримуємо весь матч, ну, вибачте, покажіть мені хоча б одну команду, яка грає всі 90 хвилин в одному темпі? 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: