Ярослав Зубрицький: "Мали вигравати в обох матчах"

21 березня 09:17
Переглядів: 282
Ярослав Зубрицький

Головний тренер БК «Львівська Політехніка» прокоментував «Галичині спортивній» перемогу і поразку в матчах з «Ніко-Баскет».

- В принципі сьогодні більш-менш все вдалось, ми виграла. Можливо, трошки в кінці не добре зіграли, мали виграти з більшим рахунком.

Важко пояснити чому ми програли в першому матчі. Я до кінця ще сам не зрозумів чому так сталось. Буду переглядати відео та аналізувати. Мали вигравати в обох матчах. Вважаю, що десь недоналаштувались у першому матчі і не було такого азарту та бажання, як сьогодні.

- Другий матч поспіль команда програє щит. В чому проблема?

- Проблема жахлива. Навіть не знаю з чим це пов’язано. На кожному тренуванню і перед грою даю рекомендації,  говорю як грати. Теж будемо аналізувати та працювати над цим компонентом.

- Що відбувається з Романом Новіковим. Він ніби і більше м’ячів підібрав у порівняні з попереднім матчем, але не завжди ставив добре заслон, не встигав за діями партнерів?

- Сьогодні зіграв краще. Мені не вистачає часом класичного центрового, який би грав на лов-пості та забивав м’ячі. Рома старається, але на жаль в нього не завжди виходить. Він гравець від кидка – кидок пішов і за рахунок того він може забивати і обігрувати.

- Склалось враження, що сьогодні партнери не завжди встигали за діями Ходова, Кобець і Максима Тютюнника?

- Місцями було добре. Робилось те, що планували. Можливо десь було непорозуміння, але не можна сказати, що не було командної швидкості. Грали добре, але в якісь моменти не вистачало концентрації.

- Чому такі спади та підйоми у грі Андрія Кобець. Сьогодні зіграв класно (26 очок, 9 передач), але вчора йому гра не вдалась.

- Чесно, не можу цього пояснити. Не розумію чому так відбувається.

- Чому гравці так багато фолять? У другій чверті в одній атаці було три фоли.

-  Напевно від великого бажання перехопити м’яч. Але там були лишні фоли.

- Яке завдання стоїть перед командою?

- Основне – це потрапити в четвірку. А там будемо бачити. Це плей-офф, там всі команди рівні.

- Кілька слів про наступного суперника.

 - Зараз ми їдемо в Кропивницький. Хороша команда, недооцінювати не треба. Дуже добре грають вдома, добре укомплектована. Нам буде важко там грати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: