Ярослав Зубрицький: "Результат хороший і це найголовніше"

08 квітня 19:00
Переглядів: 298
зубрицький

Головний тренер БК «Львівська Політехніка» прокоментував Галичині спортивній перемогу своєї команди в матчі з МБК «Маріуполь».

В принципі хлопці молодці, нормально грали. Дуже добре почали. Трошки був провал у третій і четвертій чвертях, але зібрались і довели матч до логічного завершення. Вважаю, що виграли без особливих проблем. Добре почали, добре грали і отримали закономірний результат.

Не розумію чого в третій чверті пішов спад. Хлопці дали себе дістати. Були поспішні кидки. Але реабілітувались в четвертій десятихвилинці. Результат хороший і це найголовніше.

Установка на гру – завжди грати агресивно і в кожному моменті не давати легко отримувати м’яч, робити труднощі супернику на кожному кроці. Сьогодні це вдалось. 68 очок пропущених у захисті це нормальний результат.   

В другій половині частково були не підготовлені дальні кидки. Частково були чисті кидки, але не змогли забити. Кілька своїх кидків Новіков не забив. Але таке буває – це баскетбол.

- Чому не грав Дмитро Ходов?

- Він травмувався в попередньому матчі – потягнув палець на нозі. Не може нормально скакати. Попросився, що він не може грати на повну. Тому краще хай відновлюється. Думаю що і завтра він не зіграє.

- Відсутність на майданчику в «Маріуполя» Скутельника допомогла Вам?

- Однозначно. Він може десь зупинити, десь поставити, десь забити там де важко. Тому без нього нам було легше грати.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: