"Єнакієвець" - "Ураган". Анонс

17 квітня 09:14
Переглядів: 232
ураган єнакієвець

Центральним матчем чергового туру національного чемпіонату з футзалу буде донецька гра, в якій переможець нинішнього регулярного чемпіонату прийматиме срібного призера минулої першості."Єнакієвець" з "Ураганом" і зараз входять до квартету претендентів на медалі, а також не приховують своїх чемпіонських амбіцій.

По ходу нинішнього чемпіонату "червоно-сині" з неспокійного донецького регіону і прикарпатські "дракони" вже встигли серйозно насолити один одному (а як може бути інакше в протистоянні приблизно рівних суперників). У матчі першого кола команда Олега Солодовникавирвала виїзну перемогу з мінімальною перевагою. На донецькому паркеті в грі другого кола все пройшло куди спокійніше, хоча срібний призер боровся до самого кінця. 

Десять днів тому "Єнакієвець" знову здолав "Ураган" на виїзді, причому по ходу гри гості програвали 0:2 і 1:3. Цікаво, що по ходу минулого чемпіонату команда з Івано-Франківська добилася в протистоянні з цим суперником трьох перемог при одній нульовій "мировій". Зміни у співвідношенні сил відчутні.


У цьому матчі наставникам команд доведеться серйозно поламати голову над тим, щоб створити нові ігрові поєднання, адже дискваліфікованих і травмованих хоч відбавляй. Господарі точно не дорахуютьсяНестерука, Вассури і Скорого, гості ж не зможуть розраховувати на Шотурму, Валєнка, Морено і Кордобу, які нахапали "гірчичників". Під питанням участь у грі Рося, Хурсова і Тіагу, які останнім часом тісно спілкувалися з медиками. Такі кадрові пробоїни роблять результат матчу непередбачуваним.

Перемога з турнірної точки зору більше потрібна "драконам", але переможець регулярного чемпіонату може особисто вплинути на розподіл місць у трійці переслідувачів і вибрати собі найбільш зручного суперника для півфіналу. Кращого стимулу зіграти на межі і не придумати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: