Євген Іваняк: "Пропозиція з Вірменії була наполегливою і конкретною"

23 квітня 18:11
Переглядів: 154
Євген Іваняк

Капітан збірної України у коментарі прес-службі Асоціації футзалу України розповів про свій новий етап кар’єри у Вірменії та підсумував виступи за івано-франківський «Ураган».

– Євгене, розкажіть, чому вирішили продовжити кар’єру у чемпіонаті Вірменії?

– «Лео» виходив на мене до мого повернення в Україну. Представники клубу хотіли, щоб є приєднався до їхньої команди. Однак, це не вийшло зробити у грудні у зв’язку з тим, що я хотів мати постійну ігрову практику перед Євро-2018. У чемпіонаті Вірменії перерва у цей час і я би просто залишився без ігрової практики. Ми домовилися, що продовжимо цю розмову після завершення мого контракту в «Урагані». Так і вийшло. Після завершення виступів за івано-франківський клуб на мене вийшли представники «Лео» і запитали чи не зникло у мене бажання виступати за цей клуб. Пропозиція з Вірменії була наполегливою і конкретною. Ми обговорили певні моменти після чого я прийняв рішення переїхати до Єревана.

– Які інші варіанти Ви мали для продовження кар’єри?

– Насправді, були інші пропозиції, але вирішив зупинитися саме на варіанті з «Лео».

– Як оціните сезон проведений в «Урагані»?

–Коли я переходив до «Урагана» я ставив перед собою доволі багато цілей. Однією з них було допомогти івано-франківцям грати краще та досягати результату. По-друге, у цій команді доволі багато молодих виконавців. Відверто кажучи, у нас зараз є проблеми з молоддю. Є певний кадровий дефіцит кваліфікованих виконавців. Найближчим часом це може дати відбиток і на збірній. Хотілося перейти в «Ураган», щоб дати їм щось нове, чимось поділитися, щоб вони не втрачали дорогоцінний час, який вони мають. Що з цих завдань було виконано – судити не мені. Ніде правди діти, усюди, де нам було потрібно зробити крок вперед – ми його не зробили. Ключовий поєдинок у фіналі Кубка України ми провели не найкращим чином. Також нам трохи не вистачило стійкості у матчах плей-офф проти «ХІТа». Можна придумати багато причин, але не бачу у цьому сенсу. На жаль, мети у плані досягнутого результату з «Ураганом» досягти не вдалося.

– Чемпіонат Вірменії не є достатньо популярним в Україні. Що може розказати про нього нашим вболівальникам?

– Чемпіонат Вірменії перебуває лише на початку свого шляху. Щось більш конкретне зможу сказати після приїзду до Єревана, де наочно спостерігатиму за вірменським футзалом. З плином певного проміжку часу у мене буде сформоване власне розуміння щодо цього турніру. З 1 травня я приєднаюся до команди, почну тренуватися та знайомитися з хлопцями, однак, на жаль, грати поки що не зможу.

– Які перспективи бачите для себе в єреванському «Лео»?

– По-перше, клуб регулярно виступає в єврокубках. У зв’язку з цим багато товариських зустрічей проходитиме за межами Вірменії. Якщо додати до всього вище зазначеного – це також середовище в якому я буду знаходитися.

Прес-служба Асоціації футзалу України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: