Євген Хитров 8 серпня битиметься з Уіллі Форчуном

30 липня 17:45
Переглядів: 296
Євген ХИТРОВ

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

25-річний український боксер середньої ваги, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Євгеній «Ukrainian Lion» Хитров (5-0, 5 КО) в п’ятницю, 8 серпня, на арені Consol Energy Center в Пітсбурзі (США) проведе шестираундовий поєдинок з 33-річним американцем Віллі «Fortune 500» Форчуном (17-1, 8 КО).

Чемпіон світу серед аматорів 2011 року Євген Хитров (на фото) «втомився» від боїв з противниками, чиїми рекордами послужний список неможливо прикрасити. Тож 8 серпня він битиметься з Уіллі Форчуном, який своєї єдиної поразки в кар’єрі зазнав у бою з багамським боксером Туреано Джонсоном.

Тринадцять з вісімнадцяти суперників Форчуна на момент зустрічі з ним мали негативний баланс перемог / поразок, а ще двоє були дебютантами.

В цілому, Уіллі переміг лише двох опонентів, які перемагали частіше, ніж програвали, і при цьому рекорд одного з них був 12-11.

Справедливості заради варто відзначити, що друга перемога (розділеним рішенням суддів) була над міцним Донатасом Бондоровасом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: