Євген МУРЗІН: "Ми налаштовуватимемося на перемогу"

08 лютого 10:50
Переглядів: 307
мурзін

Завтра о 13:30 в київському Палаці спорту матчем «Будівельник» – «ДніпроАЗОТ» стартує Фінал чотирьох Кубка України. В чемпіонаті України півтора місяці тому ці команди зіграли один з найсенсаційніших та найбільш пам’ятних матчів. Нагадаємо, тоді в третій чверті гри діючий чемпіон поступався дніпродзержинцями 22-ма очками та попри це  в підсумку зміг вирвати перемогу. Тож завтра на нас очікує дуже цікаве протистояння.

Головний тренер БК «Будівельник» Айнарс Багатскіс:

«Для «Будівельника» «ДніпроАЗОТ» неприємний суперник. Якщо згадати, як ця команда грала проти нас у матчах Суперліги, то стає незрозуміло, чому дніпродзержинці так низько в турнірній таблиці. Адже вони грають у чудовий баскетбол, в агресивний баскетбол. Для того, щоб виграти у цієї команди, нам знадобилися великі зусилля. Тож у будь-якому разі, в завтрашньому поєдинку я очікую на боротьбу. Для нам найголовніше – це терпіння. Нам непотрібно нічого вигадувати, просто терпляче чекати свого моменту.

За весь сезон нині другий тиждень, коли у нас в строю всі гравці, немає травмованих.

Кубкові матчі прекрасні тим, що в них іноді є, так звані, неочікувані результати. Я сподіваюся, що домашній майданчик, рідні глядачі допоможуть нам уникнути неочікуваних результатів».

Головний тренер БК «ДніпроАЗОТ» Віктор Кобзистий:

«Ми дуже раді тому, що ми вийшли до Фіналу чотирьох, попри всі труднощі, які ми маємо протягом сезону, я маю на увазі травми. В попередній грі ще й Анікієнко зламав руку. Костя – гравець, котрий виконує велику роботу в захисті, в нападі поки що в нього не все виходить. Імовірно, він ментально поки що не зовсім готовий вирішувати глобальні питання. Однак для нас втрата Анікієнко – це велика втрата саме в сенсі захисту. Для нас «Будівельник» – гарний подразник, команда, яка на даний момент є вершиною українського баскетболу. Тому я кожного разу очікую від молодих гравців агресивності і бажання, від старших гравців – розумного баскетболу. Завтра даватимемо бій. Команда налаштовується, попри всі втрати».    

Другий півфінал Кубка України розпочнеться завтра о 16:00 в київському Палаці спорту.

Головний тренер БК «Говерла» Євген Мурзін:

«Я налаштований оптимістично, хоча ми й програли «Донецьку» два матчі в чемпіонаті України. В першому поєдинку ми змогли нав’язати боротьбу, в другому – ні. Думаю, ми завтра дамо бій. Це Фінал чотирьох, тут від однієї  перемоги залежить проходження далі, і ми налаштовуватимемося на перемогу. Ми битимемося до кінця. Сподівюся, наші гравці зробили вірні висновки з поразки в Донецьку і покажуть завтра зовсім іншу гру. «Донецьк», як один з лідерів чемпіонату безумовно заслуговує великої поваги – і своєю грою, і місцем, на якому він наразі перебуває. Я говорив, що мені завжди складніше налаштувати команду на слабшого суперника, чим на сильного. Однак дві поразки в Маріуполі та Донецьку дещо похитнули мою впевненість у цьому. Тому напередодні завтрашнього матчу буде додаткове стимулювання, розмови з гравцями. Тому, гадаю, все буде гаразд.

Травмований Андре Янг не приїхав до Києва. Тому, зважаючи на травми плеймейкерів, ми з «Донецьком» в однаковому становищі. Найголовніше для нас – впоратися з лідерами «Донецька». В цій команді є три безумовні лідери, котрі несуть на собі очковий результат – це Кіллінгсворт, Кінг і Макколі. Якщо ми впораємося з ними трьома, то зможемо нав’язати боротьбу. Тому що в попередніх поєдинках двоє великих господарювали під щитами, ми не могли нічого вдіяти, до того ж команда розкидалася з периметра, за 15 хвилин перебування Кінга на майданчику був великий розрив у очках. У нас було не так багато часу на підготовку до завтрашнього матчу, 5-го лютого ми грали поєдинок Суперліги, 6-го – виїхали до Києва».

Головний тренер БК «Донецьк» Валерій Плєханов:

«Я теж упевнений, що цього разу у нас з «Говерлою» буде зовсім інша гра. Ми так само готувалися, не сиділи склавши руки. Можу констатувати той факт, що після Нового року ми граємо гірше, ніж до нього. Очевидно це пов’язано зі щільним графіком. Фінал чотирьох – це Фінал чотирьох, тут немає місця на розкачку, програв крупно одну чверть, і можеш їхати додому. Тому кожна гра, як остання, і завтра для нас – перший фінал. Чи стане він останнім – подивимося. Ми серйозно налаштовуємося, дуже хочемо показати гідну гру, дуже хочемо виграти. Я не бачу глобальних проблем у відсутності Мітчелла. Хочемо пограти для задоволення і показати гарний баскетбол. Мітчелл не приїхав до Києва, у нього ще спухлий гомілкостоп. Він рвався до бою, підійшов учора, каже «Тренер, давайте зіграю через біль». Однак ризикувати здоров’ям гравця ми точно не будемо. Поки він остаточно не відновиться, на майданчик не вийде. Конате приїхав, однак, чи гратиме, завтра відповість лікар».    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: