Євген Мурзін: "Ми програли в командному баскетболі"

01 листопада 19:18
Переглядів: 187
мурзін

Головний тренер Говерли Євген Мурзін після поразки від Одеси пообіцяв гравцям по приїзду в Івано-Франківськ серйозну розмова.

Сергій Алфьоров, захисник Говерли:
 
"Така гра вийшла, тому що ми не виконали вимоги нашого тренера. Вчора ми по-іншому грали в захисті, і командна взаємодія вийшла кращою. Гра на гру не схожа, і ми поки не можемо знайти свій ритм.
 
Тренер нам повідомив, що по приїзду в Івано-Франківськ у нас буде серйозна розмова. Будемо аналізувати і робити висновки - чемпіонат давно розпочався, і нашу гру потрібно покращувати".
 
Євген Мурзін, головний тренер Говерли:
 
"Була б слабкістю говорити, що ми слабші Одеси на 20 очок через те, що ми граємо спарені матчі. Але я не хочу про це говорити. Пробеми, як я казав раніше, в нас самих.
 
Я не можу зрозуміти, коли кандидат в збірну Леонід Стефанишин програє один на один Денису Носкову. Значить, треба пріоритети міняти - викликати в збірну Носкова. Ми сьогодні програли гру один в один, ми програли в командному баскетболі, пропустили 90 очок. Особливих коментарів тут бути не може, посилатися на втому я не хочу".
 
"Безумовно дома буде серйозна розмова. Я готовий програвати будь-які ігри, але тоді, коли команда бореться. Сьогодні цього не було, єдина установка на гру, яка була виконана - впоралися з Ростиславом Кривичем. Все інше ми програли".
 
"Я задоволений комплектацією, рівний склад, на кожній позиції є рівноцінна заміна. У нас попереду ще два з половиною кола, все буде добре".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: