Євген Мурзін: "Під сумнівом було два гравці"

08 грудня 08:10
Переглядів: 138
мурзін

На післяматчеву прес-конференцію в Миколаєві головний тренер франківців передбачувано привів починавшого сезон в стані "корабелів" Павла Ревзіна.

Павло Ревзін, захисник Говерли:

"Може бути, у нас сьогодні був недолік командної гри - ми зробили всього вісім ассистів. Але про це нам і тренер сказав. Всі хотіли виграти, може бути, деякі трохи перетримали м'яч. Але ні, все - вся команда. Не можна говорити про деякі . Але перш за все, у нас була погана захист в другій половині, а у Миколаєва хороше напад - як хочете, так і називайте. Десь, може, втратили впевненість. Вийшло так, як вийшло ".

"Запорука загального успіху команди в хорошому мікрокліматі, я вважаю. Це дає плоди в захисті і в нападі. Сьогодні цього не вийшло. Миколаїв був трохи впевненіше в своєму нападі".

Євген Мурзін, головний тренер Говерли:

"Ми нервово почали третю чверть - відразу ж пропустили два триочкових. Але тоді ж в третій чверті ми й" повернулися ". А в останній чверті пропустили ривок 7:0 і вже не змогли наздогнати. В першу чергу, провалили захист. Чотири провідних гравця Миколаєва забили більше десяти очок. Крім того, можна виділити Шевіса, у якого, напевно, була найкраща гра в сезоні - 23 очки. Не скажу, що ми сильно готувалися до нього - більше ми розбирали Мейо і Мітчелла. Ну і друга людина, яка, напевно, зіграв найкращу гру в сезоні - Олексій Адедіран. 18 очок, 9 підборів. Назвіть, коли він так грав. Я можу сказати, що ми погано сьогодні грали - низький відсоток триочкових, невластива нам індивідуальна гра. Тільки вісім передач, шість з яких у першій половині. Це бридко ".

"Я не хочу говорити вам про те, що у мене три гравці травмовані, що я весь тиждень тренувався з вісьмома гравцями. Ви це хочете почути? Що у мене не було можливість підготуватися? Це внутрішні питання команди, навіщо вам це треба? Я не хочу про це говорити. Сьогодні під сумнівом було два ключові гравці стартової п'ятірки. Вони вийшли і сказали: "Тренер, ми підемо". Я їм дуже вдячний, тому що я й не сподівався, що вони будуть грати. Тож говорити зараз про силу команд ... Просто різний ступінь готовності. Ми не відновилися після виїзду в Дніпропетровськ і Дніпродзержинськ і вся підготовка до Миколаєва у нас була змазана. Але я ж кажу: кому це інтересон? Цікавий рахунок на табло - сьогодні переміг Миколаїв ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: