Євген Мурзін: "Після публічних звинувачень Коломойського просто противно"

10 березня 08:05
Переглядів: 267
Мурзін

Прес-конференція після матчу "Говерла" - БК "Одеса"

Артем Сліпенчук, захисник БК "Одеса":

- Дуже важливий матч був. Нам потрібна була перемога, також вона потрібна була "Говерлі". Матч складався дуже важко для нас. Ми не контролювали результат матчу. В кінці, коли рахунок був рівний в останній чверті, ми допустили деякі дурні помилки і провалили гру.

- У четвертій чверті це була втома або втрата концентрації, в чому була причина?

- Можливо, позначилася нервозність, всі розуміли, що матч відповідальний. Важко щось сказати у виправдання, можна придумати купу відмазок, але легше від цього не стане.

Олег Юшкін, головний тренер БК "Одеса":

- Вітаю суперника з непростою перемогою, хоч і різниця більше 10 очок, гра була дуже важкою. У той момент, коли потрібно було терпіти і віддати максимум на втоми, у "Говерли" це вийшло краще. Скажімо так, що був апогей матчу, коли все вирішувалося, але ми, на жаль, надламалися в цей момент, не допрацювали в захисті і дуже бридко зіграли в нападі. При чому дуже часто навіть після тайм-ауту, коли були певні установки, їх не завжди виходило виконати. Але в основному це заслуга "Говерли", яка грала з божевільною самовіддачею. Я вітаю суперника із заслуженою перемогою.

- Цей матч вважався ключовим у плані виходу в плей-офф, ви вважаєте так?

- Так, це було саме так. Якщо враховувати те, що ми граємо всі свої матчі на виїзді... Нам за 22 дні потрібно було зіграти 8 матчів на виїзді. В принципі програвши цей матч, ми практично вбили свої шанси, а у "Говерли" вони виросли. Я так думаю, що з тим календарем, який є у "Говерли", вона тепер потрапить в плей-офф обов'язково, якщо буде грати так, як сьогодні. Ми свої шанси поховали в четвертій чверті. Знову ж враховуючи, що всі ігри ми проводимо на виїзді, ми приїжджаємо в день гри, не можемо підготуватися. Наші шанси стали мізерними. Але все одно я вдячний всім гравцям, які сьогодні виходили на майданчик за те, що билися. Ми знаємо про сформовану ситуацію і у вашій і в нашій команді. Гравці моментами проявили героїзм, молодці хлопці.

Андрій Калашников, захисник "Говерли":

- Хочеться подякувати уболівальникам за підтримку, ця перемога в першу чергу для вас. Ми старалися і боролися, показали характер, чим славиться наша команда. Коли був переломний момент, ми трохи програвали, але зібрали всю волю в кулак і результат на табло.

- Сьогодні ти відчував себе набагато впевненіше, у тебе пішла гра.

- По-перше, потрібно вірити в себе. Я просто вірив, рано чи пізно це повинно було збутися. Мені було приємно грати проти такої команди в такій команді, в якій я зараз граю. Грати у себе вдома, де виріс, де я тренувався. Я грав серцем в першу чергу для вас. І коли у мене виходило я, напевно, радів в два рази більше, ніж ви.

- Якщо порівняти минулий сезон, де ти грав у Вищій лізі і ці ігри в Суперлізі - де було складніше?

- Де б я не грав, мені скрізь було складно. Кожен день тренування і ось результат. Будемо намагатися продовжувати і сподіватися, що ми не тільки вийдемо в плей-офф, але й будемо підніматися вище.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

- Хороша гра. Не хочу нікого виділяти, кожен гравець сьогодні провів дуже хорошу гру. Був тривожний початок третьої чверті - повалилися, шукали легкі шляхи, вирішували все кидком, втратили ініціативу і почали грати в баскетбол, який нав'язала нам "Одеса". У четвертій чверті дозволили "Одесі" забити 12 очок. У першу чергу від захисту ми виграли цю гру. Напевно, це перший випадок, коли реалізували краще триочкові, ніж "Одеса", яка завжди славиться хорошими показниками триочкових кидків. Якщо подивитеся, ми не програли практично жодного пункту: ні підбір, ні втрати, ні перехоплення, ні блок-шоти. За всіма показниками були попереду. Заслужена перемога, дуже важлива для нас в моральному плані і в турнірному становищі. "Одеса" - це основний наш конкурент за потрапляння у вісімку, тому була сьогодні принципова гра. Я привітав усіх хлопців з хорошою грою. Всі старалися як могли. Було багато помилок, майстерність у нас трохи страждає, але бажанням ми сьогодні були хороші.

- Ви вважаєте, що це була ключова гра за потрапляння в плей-офф?

- Вони всі ключові були. Треба виходити на кожну гру і битися. Наступна гра у нас знову ключова з "Миколаєвом", потім БК "Київ", "Дніпро-Азот". Кожна гра у нас буде як остання, тому треба налаштовуватися, виходити і грати. Сьогодні ми зробили хороший заділ, дві гри домашні виграли з новим складом, незважаючи на втрати.

- Що змінилося з минулого вівторка, щось змінилося у фінансовому плані?

- Практично нічого не змінилося.

- Гравці продовжують співпрацю з командою, незважаючи на ситуацію, що склалася?

- Сьогодні вони з командою, що буде у вівторок я не знаю. Живемо кожним днем. Після цих публічних пропозицій Ігоря Валерійовича (Коломойський - Ред.), якщо це відповідає правді, то це просто огидно.

- Як вибиралася сьогодні стартова п'ятірка?

- Бояркин прийшов перший раз на тренування в суботу, з неділі по суботу він не тренувався в команді. Тому ми награвали Калашникова на першого номера і поставили його з перших секунд. Так, він забивав, але було дуже багато питань, коли перший номер кидає більше ніж всі гравці в команді за стартові 3-4 хвилини, нехай він навіть потрапляє. До нього природно є питання. Тому підкоригували, але знову кидав і знову потрапляв. Проявив себе як мужик. Я не бачив, що зможе з Кривичем впоратися, але він довів, що може грати з лідером і добре грати.

Добре підготувалися, був час підготуватися. Одна гра на тиждень - для нас це оптимальний варіант, коли можна підготуватися до суперника.

- Після минулої вдалої гри Антипова на цей раз проти нього грали персонально більш активно.

- Гравець працює на тренуваннях, старається. Сьогодні він не потрапив ряд своїх вільних кидків. Єдиний показник, над яким треба працювати, це жахлива реалізація штрафних, сьогодні 6/14 - наприкінці це могло зіграти ключову роль. 6/14 - це не для професійної команди.

Випадіння будь-якого гравця з усіченого складу, звичайно, може вплинути на гру. Добре, що сьогодні вдалося Шостуху поміняти на Калашникова. Сьогодні перемогли командою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: