Євген МУРЗІН: "Сподіваюся, ми займемо шосте місце"

17 березня 20:35
Переглядів: 270
Мурзін

Після перемоги над Миколаєвом коуч Говерли був у хорошому настрої.

Юджин Лоуренс, розігруючий Говерли:

"Це була хороша гра, особливо враховуючи те, як зіграли наші" великі ". Тревіс Пітерсон і Райан Пірсон добре зіграли. Ми знали, що Миколаїв багато буде кидати триочкові, але добре, що вони у них не пішли".

"Днями у мене була операція, хлопці з команди мене підтримують".

"Я залишився в команді для того, щоб підтримувати партнерів і допомагати їм порадами".

Євген Мурзін, головний тренер Говерли:

"Важка гра. Можу сказати, що ми добре зіграли в захисті - пропустили 68 очок, думаю, це непоганий показник. Команда виконала ту установку, яку я давав перед грою (68 очок), хоча і є тривожні мене питання вільних триочкових кидків від Миколаєва , підбору на своєму щиті. Я не можу сказати, що Миколаїв на сьогоднішній день укомплектований як Будівельник, Азовмаш і так далі. 17 підбирань Миколаєва на нашому щиті - це жахливий показник для нас, тим більше, що там немає таких гравців, які могли б домінувати під нашим кільцем. Єдине, впоралися з їх новачком - Фейбером. Переглядали матчі - він і з Донецьком непогано виглядав, і зі Львовом були хороші моменти ... дуже сильний гравець. Я задоволений результатом, задоволений перемогою, але вона була складною для нас ".

"Сьогодні ми кинули триочкові 1/11, а з Донецьком потрапили 45%, але програли. Я б не став зациклюватися на цьому, тому що, на відміну від Миколаєва, багато кидків у нас було на останніх секундах - це непідготовлені кидки і, як наслідок, промахи. Тут треба розібратися з рухом м'яча і з тим, щоб вивести гравця на вільну триочкову позицію ".

"Пірсон сьогодні зіграв добре. Але сьогодні здорово зіграв (мені доводиться говорити "здорово") Буренко. Сьогодні його гра відрізнялася від попередніх матчів, він завів команду і в захисті, і в нападі - сьогодні він був схожий на себе. Мене найбільше турбує той факт, що найбйльш пасуючі гравці у нас зараз "великі". Якщо раніше у нас віддавали передачі перші і другі номери, то тепер це роблять Пірсон (5 передач) і Пітерсон ... 17 передач - це нормальний показник, але, здається, найменший для нас ".

"Настроювати на львів нікого не треба - все чудово про все знають. Розповісти вам про схеми? Що ми будемо грати, як ми будемо грати? Може бути, ти переїжджаєш до Львова, Філіппов (сміх в залі - прим. Ред)? Будемо готуватися . Я абсолютно впевнений, що настрій буде хороший, тому що матч зі Львовом - це принципово, навіть крім турнірного становища і всього іншого. "

"Моя думка: краще в плей-офф буде зіграти з Політехнікою (сміх і оплески - прим. Ред). В принципі, я думав, що так і буде. Пару поразок нам не вистачило, щоб потрапити на шосте місце і зіграти зі Львовом. Сподіваюся, ми займемо шосте місце, є такий варіант ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: