Євген Мурзін: "Змогли достукатися до гравців"

22 листопада 22:33
Переглядів: 161
мурзін

Прес-конференція після матчу "Говерла" - "Дніпро"

Ігор Бояркін, захисник "Говерли":

- Вітаю команду з перемогою. Була нелегка, валідольна кінцівка. Багато втрат допустили в кінці. Почали в принципі непогано, потім вони наздогнали нас. Але наприкінці дотиснули на морально вольових. Дякую уболівальникам, які наприкінці в скрутну хвилину при штрафних Мішули підтримали і, напевно, збили йому приціл. Дякую всім за гру, дякую уболівальникам, дякую команді. Ми будемо також продовжувати. Вірте в нас.

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

- Я думаю, гра всім сподобалася, мені в першу чергу. Тому що сьогодні було виконано дуже багато установок. Достукалися до гравців. Ви знаєте нашу статистику: ми забиваємо в середньому 67 очок, нам забивають 72. Сьогодні ми забили 69 очок, нам забили 67. Ми відіграли від захисту. Ви бачили, які були дурні помилки в кінці - невиправдані, на нервах, немає їм пояснень для мене. Можливо, була моя помилка і на кінцівку і, можливо, треба було двома першими номерами грати. Я не знімаю відповідальності. Але компенсували це все хорошою грою в захисті. Сьогодні була команда навіть у ті важкі хвилини, коли були помилки і не було переходу на особистості, а був конструктивну розмову, хлопці зібралися. У цьому плані мені команда сподобалася. А глядачі, напевно, отримали велике задоволення.

- Що змінилося після першої чверті, після гарного захисту ви пропустили 24 очки у другій чверті?

- Команда трохи перебудувалася, по-перше. По-друге, пропустили кілька швидких триочкових і почали відіграватися у нападі. Якщо ви згадаєте, пропустили триочкові і почали грати у відповідь триочковими. Не було командної гри - це наша проблема. Кожен намагався забити. Один, другий, третій промах і все ... Втратили то перевага, яку ми мали. Всю гру ми плавно втрачали перевагу. Єдине мене радує, що в кінцівці і при -5 ми зібралися і змогли дати бій. Це була та "Говерла", яку ви знаєте, любите і на яку ви ходите. До цього у нас не було таких моментів, коли ми програвали гру і на зубах за рахунок захисту виривали перемогу. Тому це позитивний плюс, який нас підштовхне і хлопці зрозуміють, що від них хочуть.

- Передостанній тайм-аут, коли був фол Макнайта на Мішулі - це було ваше рішення?

- Ні. На початку я хотів фолити. Хлопці кажуть: "Тренер ми захистимося". І перший, хто це говорив - Макнайт. Я хотів, щоб був швидкий фол і у нас є атака, хотів, щоб ми контролювали цей результат, а не залежали від випадкового триочкового. Мішула може забити триочковий, він і в збірній забивав такі м'ячі на останніх секундах. Вийшло так, як я хотів.

- Останній тайм-аут і остання комбінація ...

- В останній комбінації стояло завдання вивести Макнайта і залишити його один в один. Ви бачили, спочатку не отримав м'яч, отримав м'яч Алфьоров і повернув його МакНайт. Те, що було обумовлено в тайм-ауті, було виконано. Раніше отримав м'яч на останній секунді - божевільні очі, я врятую. Сьогодні було зроблено, як треба. Так, якась частка везіння, удачі сприяла. Промахи Мішули теж. Це баскетбол.

Володимир Шевченко, форвард "Дніпра":

- У першій половині ми допустили дуже багато помилок - викинули м'ячі в аут, десь не виконували установки, тому гра вийшла така важка для нас. Але ми молодці, що змогли повернутися пізніше в свою гру. Боролися. Наприкінці пропустили прохід. Прикра поразка.

Вальдемарас Хомічюс, головний тренер "Дніпра":

- "Говерлу" з перемогою. Я думаю, вона гідна виграла, хоча ми моментами добре грали. Але для того, щоб виграти, треба грати постійно. Ми як попало почали гру - втратили дуже багато м'ячів, дали розігратися вашій команді. А коли команда розігрується дуже важко наздоганяти. Багато сил витратили для того, щоб повернутися в гру. Ви розумієте, що в баскетбол ти не можеш грати тільки ногами і не можеш грати попаданнями, треба грати головою, серцем, боротися за кожен м'яч. У нас вийшло так, що ми п'ять очок розгубили, коли до кінця залишалося кілька хвилин, їх розгубили дуже швидко і в кінцівці в захисті зіграли не так, як хотіли. Баскетбол така гра, в якій немає нічиї, переможець визначиться в додатковій п'ятихвилинці. Я вважаю, що ми сьогодні не зіграли як ми хотіли і тому все-таки ваша команда сьогодні була краще. Вітаю вас і дякую за хорошу підтримку уболівальників.

- Останні штрафні кидки Мішули - було задумано, що він маже другий чи він повинен був потрапляти?

- Там стояло завдання забити. У кінцівці не забили штрафні. Я думаю, що це і вирішило результат гри.

- Володимир Шевченко впродовж тривалого часу був найрезультативнішим гравців команди, але після того, як ви його посадили, ви не випускали його в другій половині. У чому причина цього?

- Він нахапав фолів, вийшов і не робив те, що потрібно. Він погано зіграв у захисті, тому ми повинні були його поміняти. А потім в кінці довірив гру тим, хто перебував на майданчику. Я думаю, що було непогано, але помилки Закурдаєва... Такі помилки неприпустимі. Скажімо так, ще дитинство не минуло, у нас дуже багато молодих гравців. Поки вони не впадуть, не програють, так і в голові нічого не залишиться.

- Як вливаються новачки в команду - Мальчевський, Малиш?

- Малиш дуже добре. Мальчевський зіграв першу гру, йому треба звикнути до своєї ролі. Він не забивав, але кидав те, що було потрібно. Я думаю, що він буде кращим і нам допоможе.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: