Євген Паст: «Що летіло – те й відбивав»

18 липня 17:44
Переглядів: 727
Default Image

Воротар «Чорноморця» Євген Паст став справжнім героєм матчу з «Карпатами». 1-ий номер одеситів не раз рятував свою команду від неприємностей. Не впорався він лише з гарматним пострілом іспанського форварда «зелено-білих» Лукаса на 18-й хвилині. Саме з обговорення цього моменту і розпочалася розмова Євгена з кореспондентом Інформаційного центру ФК «карпати», у якій взяв участь і тренер воротарів «Чорноморця» Андрій Глущенко.

– Євгене, від пропущеного голу врятувати свою команду ти міг?
– Думаю, шансів у мене практично не було. Там такий удар вийшов – дуже важкий. Я навіть не помітив, як м’яч просвистів. Побачив його, вже коли він залетів у сітку.

– Але більше ти не пропустив, хоча у «Карпат» моментів, особливо в першому таймі, було достатньо. Чи вважаєш себе героєм матчу?
– Що летіло – те й відбивав. Можливо, можна рахувати, що я майже герой (сміється).

– Перед тим, як ви зрівняли рахунок, новачок «Карпат» Пачеко міг забити тобі вдруге. Але ти виграв у аргентинця очну дуель.
– Ми з тренером воротарів Андрієм Глущенком постійно відпрацьовуємо такі моменти на тренуваннях. На них робимо особливий акцент, бо в грі вони виникають частенько. Якщо він пробив у мене – значить я вчасно вийшов з воріт і правильно обрав позицію.

А ось як гру свого підопічного Євгена Паста прокоментував тренер воротарів «моряків» Андрій Глущенко:

– Всі чудово бачили, що Євген провів сьогодні хороший матч, зіграв на високому рівні. Це все завдяки тренуванням. Але я бачу у його діях деякі недоліки, над якими нам ще треба працювати. Що ж до сьогоднішнього результату, то заслуга в нічиїй належить всій команді, але Паст зробив найбільший внесок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: