Євген Ривкін: "Грати з "Ураганом" було нелегко"

28 березня 23:18
Переглядів: 168
ривкін

Євген РИВКІН, головний тренер "Локомотива", прокоментував перемогу над "Ураганом":

- Незважаючи на те, що гра для двох команд особливого турнірного значення не мала, вона вийшла досить бойовою, непоступливою. Не можу вже так прямо сказати, що "від ножа", але хлопці старалися, треба віддати належне команді "Ураган" - молода, швидка, досить швидко зростаюча команда. Це помітно, і грати з нею було нелегко.

Що стосується команди "Локомотив", то футболістам було помітно, що значну частину емоцій вони залишили в Азербайджані. І це правильно, тому що вони там зробили дуже велику справу, виконали завдання, допомогли нашій національній команді вийти на футзальное Євро. Це - здорово, з чим я вітаю і хлопців, і тренерський штаб, всіх уболівальників, всю Україну. Я вже неодноразово говорив, що збірна - це вершина всього нашого футзалу, і скільки б ні говорили про те, що у нас йде якесь падіння футзалу, його рівня, їдуть футболісти, ось вам показник - збірна вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи. Ті люди, які ставлять хрест на українському футзалі, я думаю, дуже помиляються. Йде нормальний процес, йде зростання, тому на "збірників" я в цій грі великої ставки не робив. Ті огріхи, які вони допускали, їм треба зараз прощати. Йде процес відновлення, і зараз у нас є пауза, де ми будемо готуватися до плей-офф.

- Молоді хлопці Малишко і Лебідь так і не дочекалися сьогодні шансу вийти на майданчик...
- Є певні причини, за якими вони поки на майданчик не виходили. Я говорив, що це наше майбутнє, я в них анітрохи не сумніваюся, але я вже неодноразово говорив, що "Локомотив" - своєрідна команда. До стилю команди "Локомотив" треба звикнути, і той же Бессалов ось вже до кінця року починає реально допомагати нам, і, думаю, що це ще один боєць в обоймі для плей-офф, хоча на початку йому було важко. Хлопці молоді, талановиті, звикають. І, звичайно ж, дуже важко грати молодому в команді, для якої є тільки одна мета - це чемпіонство. Їхній час прийде - я в цьому не сумніваюся.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: