Євген Варениця: "У Цілика хороші задатки у пляжному футболі"

02 травня 16:28
Переглядів: 122
пляжний футбол

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця розповів про початок навчально-тренувального збору в Івано-Франківську.

Про тренування 
- У нас три тренувальні сесії на день - зранку зарядка хвилин 30-40, потім вдень тренування, і вечірнє заняття. Хлопці молодці, тренуються із задоволенням і настроєм, хоча скажу відверто, тренування у нас дуже насичені та важкі. Адже нам потрібно закласти фундамент на весь сезон і ми з Миколою Костенком спланували дуже інтенсивний збір.

Про умови 
- Умови НТЗ дуже хороші - прекрасне місто, прекрасний стадіон, прекрасний пісок на арені Академії НФК "Ураган". Ми живемо поруч із базою Академії, тож все дуже зручно. Хороша погода в Івано-Франківську - не прохолодно, і не спекотно.

Про новачка 
- У нас в команді один новачок - Андрій Цілик, за яким ми спостерігали ще минулого року і який у сезоні 17/18 вже став гравцем основного складу "Урагану" в Екстра-лізі. У нього хороші задатки у пляжному футболі, але, звісно, потрібен час, щоб був прогрес. Йому потрібно багато працювати, але якщо він буде ставитися до справи так, як він ставиться на цьому НТЗ, думаю, в нього хороші перспективи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: