Євро-2012 - без тютюну

29 березня 19:17
Переглядів: 166
no smoking
Для співробітників харківських стадіонів, готелів, аеропорту і громадського транспорту, які прийматимуть чемпіонат Європи з футболу пройшло заняття, присвячене тому, як запобігти курінню у громадських місцях. Захід проходив у Харківському національному медичному університеті в рамках семінару «Законодавчі ініціативи та реалізація законодавства України у сфері контролю за тютюном». Повідомила прес-служба мерії.

Як повідомила національний фахівець з неінфекційних захворювань Європейського бюро ВОЗ в Україні Наталія Король, мета семінару - навчити співробітників об'єктів Євро-2012 коректно протидіяти курінню в громадських місцях.

Учасники семінару заслухали доповіді фахівців та провели психологічні тренінги на теми: «Як без конфлікту переконати гостя відмовитися від куріння на масовому заході», «Формування у стюардів стадіону принципів ставлення до паління», «Переговори як універсальний метод вирішення конфліктів» тощо.

«Такі дії вимагають не тільки психологічних навичок, але й знання законодавства: як тих змін, які були внесені в рамках підготовки до Євро-2012, так і тих, які з'явилися в Україну на вимогу ВОЗ після підписання Рамкової конвенції. Тепер наше завдання - привести ці вимоги у відповідність до чинного законодавства», - підкреслила Наталія Король.

За її словами, куріння, яке в Україну вже прийняло епідемічний характер, є хворобою, тому персоналу, що обслуговує матчі чемпіонату, необхідно володіти знаннями не тільки в області законодавства і конфліктології, а й у сфері токсикології.
 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: