Євробаскет-2015 обійдеться Україні у 3 мільярди гривень

07 лютого 18:04
Переглядів: 135
Євробаскет

За попередніми оцінками, підготовка до Євробаскету-2015 обійдеться Україні в 300 млн. євро або 3 млрд. грн.

Про це кореспонденту овідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту львівської ОДА Оксана Вацеба.

Вона повідомила, що офіційно підготовка до проведення Євробаскету триває ще з 2009 року.

39-й Чемпіонат Європи з баскетболу пройде в шести містах України у 2015 році.

Для проведення першого етапу чемпіонату містам-претендентам необхідно мати арени з мінімальною кількістю місць 6000, для другого етапу - 10 000 місць, для фіналу - 15 000 місць.

На момент оголошення країни-господині чемпіонату лише у двох містах були арени, які придатні для першого етапу Євробаскету-2015: Київський палац спорту (6113 місць) і палац спорту "Метеор" (6500 місць) в Дніпропетровську.

Станом на грудень 2012 року в списку міст кандидатів на проведення турніру фігурували Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Одеса, Харків та Івано-Франківськ.

«Планується, що до чемпіонату Європи з баскетболу буде побудовано шість нових арен у Львові, Одесі, Дніпропетровську і Харкові по 6000 місць; в Донецьку - на 8-10 тисяч глядачів, а в Києві - на 16 тисяч вболівальників», - повідомила О. Вацеба.

Вона нагадала, що 6 лютого Президент України Віктор Янукович підписав указ № 71/2013 «Про Координаційний комітет з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу».

Головою комітету призначений Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

До складу комітету увійшли члени Кабінету Міністрів, працівники Адміністрації Президента, голови облдержадміністрацій Київської, Донецької, Одеської, Львівської, Харківської, Дніпропетровської областей, мери Києва, Донецька, Одеси, Львова, Харкова, Дніпропетровська.

Також до складу увійшли президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку Борис Колесніков, радник Віце-прем'єр-міністра України Маркіян Лубківський, голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Федерації баскетболу України Олександр Волков , генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф та інші.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: