Євробаскет-2015 пройде в Україні. Заявка на Олімпіаду-2022 під питанням

13 березня 17:54
Переглядів: 526
євробаскет

Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов зустрівся з президентом Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою. Про це політик розповів на прес-конференції.

«Вчора вечером у мене була зустріч із Сергієм Назаровичем Бубкою. Ми обговорювали різні питання, у тому числі торкалися теми наших олімпійців. Хочу сказати, що всі зобов’язання, які були прийняті перед олімпійцями та паралімпійцями будуть виконані у повному обсязі.

Що стосується фінансування всього спорту, то поки воно йде у запланованому режимі. Але у зв’язку з тим, що буде зменшення бюджету, можливий перенос тих чи інших змагань. Зараз це питання обговорюється зі всіма федераціями. Ми шукаємо компроміси і дивимося на заходи, які можна скасувати. Зазначу, що такі рішення будуть солідарними з думкою самих спортсменів.

Ми відстоюємо принцип того, щоб заплановані змагання відбулися у максимальному об’ємі. Там, де можна щось скоротити без завдання збитку спортсменам та Україні, там де є взаємопорозуміння, будемо це робити. Але це рішення буде спільним. Ми переходимо у формат роботи, коли рішення приймаються не міністерством, а за участі безпосередніх учасників.»

Булатов розповів про долю Євробаскету-2015 та заявки на зимову Олімпіаду-2022.

Євробаскет-2015 ми плануємо проводити. Сьогодні у нас відбудеться зустріч з цього приводу. Обговоримо всі проблеми, які є у підготовці до турніру. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб Євробаскет відбувся.

Щодо Олімпіади, то вчора о 10 годині вечора ми завершили нашу розмову з Бубкою саме цим питання. Продовжимо його обговорювати завтра. Я готовий буду відповісти на це питання у кілька найближчих днів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: