Євробаскет в України ніхто не відбирає

05 лютого 23:19
Переглядів: 697
євробаскет

Генсекретар Федерації баскетболу України зробив офіційну заяву, спростувавши інформацію, що поширилася в ЗМІ про те, що Україну можуть позбавити Євробаскету.

Генеральний секретар Федерації баскетболу України Олександр Ларін в ексклюзивному коментарі XSport зробив офіційну заяву з приводу помилкової інформації, що з'явилася в різних ЗМІ з приводу того, що ФІБА попередила Україну про те, що якщо будуть зриватися терміни підготовки чемпіонату Європи з баскетболу в Україні і Євробаскет-2015 піддаватиметься політичним ризикам, його можуть забрати у нашої країни.

«Ніяких претензій ні з приводу впливу політичної обстановки, ні з приводу графіку підготовки до Євробаскету не було і бути не могло, оскільки ФІБА-Європа разом з організаційним комітетом чемпіонату знаходяться в постійному контакті, і щотижня оргкомітет відправляє звіти станом будівництв. Будь-яка людина, яка була у Барселоні під час жеребкування фінальної стадії ЧС і відбіркового турніру Євробаскету, скаже вам, яка доброзичлива обстановка там панувала. Ніяких спеціальних зборів з приводу підготовки до Євробаскету-2015 там не було. Так, в приватних бесідах звичайно представники ФІБА і ФІБА-Європи цікавилися обстановкою в Україні, коли вона заспокоїться, але це цілком зрозуміло. Але щоб ставилися якиісь ультиматуми або давалися якісь вказівки президенту ФБУ, як йому себе вести - ну це просто смішно. Я не можу навіть це коментувати. Від себе можу сказати, що на сьогоднішній день будівництво об'єктів йде в такому темпі, який дозволяє говорити, що ми встигаємо закінчити будівництво в терміни, що задовольняють вимогам ФІБА. Є звичайно якісь відхилення, але поки все йде в рамках графіка».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: