"Єврофан-2015". Визначився склад півфіналістів

27 червня 20:40
Переглядів: 297
єврофан

На футбольних полях Львова триває традиційний, ІХ міжнародний футбольний фан-фестиваль «Єврофан-2015». Володаря почесного трофею та призерів у запеклих поєдинках упродовж трьох днів визначають 24 фан-команди з 17-и країн Старого Світу. 

Наразі вже завершилися попередній груповий етап та два кола матчів на вибування – 1/8 фіналу і чвертьфінал, за підсумками яких став відомим квартет півфіналістів, що завтра і визначить переможця та призерів. 

Як не прикро, але серед учасників завтрашніх матчів не буде команди господарів фан-фестивалю, фанатів львівських «Карпат». Наші фани, здобувши у групі три впевнені перемоги із сумарним рахунком 30:0, у чвертьфіналі не встояли під тиском атак збірної Білорусі – 1:4. 

Окрім кривдників «зелено-білих», боротьбу за нагороди фан-фестивалю «Єврофан-2015» на полі стадіону «СКІФ» (вул. Черемшини, 17) продовжать і їхні земляки з мінського «Динамо», а також данський «Копенгаген» і збірна Болгарії. 

МІЖНАРОДНИЙ ФАН-ФЕСТИВАЛЬ «ЄВРОФАН-2015»

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група «A»

Збірна України, Збірна Білорусі, Збірна Естонії, Збірна Швеції

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • «Збірна України» – «Збірна Білорусі» – 0:0
  • «Збірна Естонії» – «Збірна Швеції» – 3:0
  • «Збірна Естонії» – «Збірна України» – 0:2
  • «Збірна Білорусі» – «Збірна Швеції» – 4:0
  • «Збірна Швеції» – «Збірна України» – 1:2
  • «Збірна Білорусі» – «Збірна Естонії» – 1:1


Група «В»

«Динамо Бухарест» (Румунія), «Спартак Миява» (Словаччина), Збірна Грузії, Збірна Латвії

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • «Динамо Бухарест» – «Спартак Миява» – 0:1
  • «Збірна Грузії» – «Збірна ЛатвіЇ» – 2:3
  • «Збірна Грузії» – «Динамо Бухарест» – 2:1
  • «Спартак Миява» – «Збірна Латвії» – 2:0
  • «Збірна Латвії» – «Динамо Бухарест» – 3:0
  • «Спартак Миява» – «Збірна Грузії» –1:3


Група «С»

Збірна Молдови, Збірна Ірландії, «Копенгаген» (Данія), «Дукла Банська Бистриця» (Словаччина)

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • «Збірна Молдови» – «Збірна Ірландії» – 0:1
  • «Копенгаген» – «Дукла Банська Бистриця» – 6:0
  • «Копенгаген» – «Збірна Молдови» – 1:2
  • «Дукла Банська Бистриця» – «Збірна Ірландії» – 0:6
  • «Дукла Банська Бистриця» – «Збірна Молдови» – 1:8
  • «Збірна Ірландії» – «Копенгаген» – 5:0


Група «D»

Збірна Болгарії, Збірна Словенії, «Лейтон Орієнт» (Англія), Збірна журналістів

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • «Збірна Болгарії» – «Збірна Словенії» – 4:1
  • «Лейтон Орієнт» – «Збірна Журналістів» – 2:1
  • «Лейтон Орієнт» – «Збірна Болгарії» – 0:3
  • «Збірна Журналістів» – «Збірна Словенії» – 1:5
  • «Збірна Журналістів» – «Збірна Болгарії» – 0:7
  • «Збірна Словенії» – «Лейтон Орієнт» – 5:0


Група «E»

«Карпати» (Україна), «Зімбру» (Молдова), «Флора» (Естонія), Збірна Фінляндії

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • «Карпати» – «Зімбру» – 12:0
  • «Флора» – «Збірна Фінляндії» – 0:8
  • «Флора» – «Карпати» – 0:14
  • «Зімбру» – «Збірна Фінляндії» – 3:4
  • «Збірна Фінляндії» – «Карпати» – 0:4
  • «Зімбру» – «Флора» – 4:2


Підгрупа «F»

«Динамо Мінськ» (Білорусь), «Динамо Тбілісі» (Грузія), «Херенвен» (Нідерланди), «Словацко» (Чехія)

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ:

  • «Динамо Мінськ» – «Динамо Тбілісі» – 3:0
  • «Херенвен» – «Словацко» – 1:1
  • «Херенвен» – «Динамо Мінськ» – 0:1
  • «Динамо Тбілісі» – «Словацко» – 0:1
  • «Словацко» – «Динамо Мінськ» – 0:1
  • «Динамо Тбілісі» – «Херенвен» – 1:5


ПЛЕЙ-ОФ

1/8 фіналу

  • «Збірна України» – «Спартак Миява» – 2:1
  • «Збірна Грузії» – «Збірна Білорусі» – 0:1
  • «Карпати» – «Збірна Естонії» +/-
  • «Динамо Мінськ» – «Збірна Латвії» – 1:0
  • «Збірна Фінляндії» – «Херенвен» – 1:3
  • «Збірна Молдови» – «Збірна Словенії» – 0:0 (9:8 по пенальті)
  • «Збірна Ірландії» – «Копенгаген» – 0:1
  • «Збірна Болгарії» – «Словацко» – 5:0


1/4 фіналу

  • «Збірна України» – «Динамо Мінськ» – 1:1 (3:5 по пенальті)
  • «Збірна Білорусі» – «Карпати» – 4:1
  • «Херенвен» – «Збірна Болгарії» – 0:4
  • «Збірна Молдови» – «Копенгаген» – 0:0 (1:3 по пенальті)


ФІНАЛЬНІ МАТЧІ 

Стадіон «СКІФ», вул. Черемшини, 17

  • 10:30 – 1-ий півфінал: «Динамо Мінськ» – «Копенгаген»
  • 11:45 – 2-ий півфінал: «Збірна Білорусі» – «Збірна Болгарії»
  • 13:30 – ФІНАЛ
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити