Юліан Мальований - призер міжнародного турніру у Познані

28 серпня 19:20
Переглядів: 1164
Шахи

Вихованець Івано-Франківської ДЮСШ № 3 Юліан Мальований – срібний призер у групі 1901-2100 та бронзовий призер серед юнаків у Турнірі зі Блискавичної Гри в Шахи 26 - ого Міжнародного шахового фестивалю в Познані!

В Познані (Польща) закінчився традиційний міжнародний шаховий фестиваль «XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu». У програмі фестивалю 3 турніри: Класика, Швидкі Шахи та Блискавична Гра в Шахи. В Турнірі зі Блискавичної Гри в Шахи «Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych» 98 шахістів з Польщі, України, Білорусі та Чехії грали за регульованою швейцарською системою 11 турів. Контроль часу: 3 хвилини на всю партію кожному гравцеві + 2 секунди на кожен хід, починаючи з першого. Серед гравців: 1 Міжнародний Ґросмайстер, 1 Міжнародний Ґросмайстер серед жінок, 2 Міжнародні Майстри, 6 Майстрів ФІДЕ та 1 Майстер ФІДЕ серед жінок. 

Україну представив вихованець Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Кандидат в майстри спорту України Юліан Мальований. Набравши 7 очок із 11 можливих, Юліан Мальований (тренер Ігор Кобилянський) виборов срібло у групі шахістів із міжнародним рейтингом 1901 – 2100 та бронзу серед юнаків, повідомляє спільнота "Шахова Івано-Франківщина".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: