Юлія Благиня: «Конкуренція завжди росте»

16 липня 10:35
Переглядів: 292
Default Image

Чемпіонка Європи привезла бронзу з Голден Гран-Прі

- Юля, які цілі ставили перед собою перед поїздкою в Баку?
- Якщо порівнювати з Чемпіонатом Європи, то звичайно тоді ми були краще налаштовані. Турнір в Баку був більше для того, аби поборотися, перевірити свої сили, можливості перед Чемпіонатом Світу. На Європі я значно краще почувалась, ніж зараз.

- Яка сутичка особисто для вас була найважчою?
- По великому рахунку на Голден Гран-Прі були ті самі спортсменки, що й у Німеччині. Тільки в першому колі я зустрілась з молодою японкою. Я раніше про неї нічого не чула, і виграла в неї за рахунок досвіду. Найважче було боротися за третє місце. Оскільки після того, як програла, вже важко психологічно себе налаштувати, і боротися далі.

-Де легше боротися вдома чи на чужому килимі? Напевно трибуни в Баку реагували дуже бурхливо…
- Мені однаково де боротися, вдома чи десь за межами країни. Якось навіть ніколи і не замислювалась над тим. В Баку було дуже багато наших дівчат і вони нас дуже підтримували. Пристрасті на трибунах вирували, коли боролись чоловіки, а на жіночій боротьбі атмосфера була спокійніша. Ось в Німеччині на ЧЄ було складно, німці дуже голосно вболівали за своїх.

- Юля, а ви стежите за сутичками колег по команді, чи зосереджуєтесь на власній боротьбі?
- Спеціально йти в зал дивитись не ходжу, там завжди шум, всі кричать. Але коли в розминочному залі є телевізори, тоді дивлюсь.

- Зараз всі масово мігрують в олімпійські категорії, чи стало легше дихати у вашій рідній 51 кг?
- Я й раніше завжди нормально почувалася в цій вазі, і не зважаю перейшов хтось чи ні. Конкуренція в нас завжди росте. До того ж я б не сказала, що зараз стало менше борчинь в не олімпійських вагах. Наприклад в Баку у вазі до 48 кг було 8 дівчат, а в 51 кг – 14. Спортсменки були досить сильні, приїхали всі призерки з Європи, турнір був дійсно сильний. Особисто я буду переходити в 55 к наступного року, зараз мені ще бракує ваги.

- Після київського турніру десь плануєте ще виступати? І як налаштовуєтесь на Чемпіонат світу?
- Я вже вп’яте боротимусь на Київському Міжнародному турнірі. Зараз це буде відбірко вий на Чемпіонат світу. Потрібно конкурувати з усіма, ні на кого конкретно не налаштовуючись, аби бути готовою до будь-яких суперниць. Після цього турніру буду тільки на сборах. Ну і вдома тренуватимусь так само, як завжди – два рази на день.

 


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: