Юлія БЛАГИНЯ: «У нову категорію перейду в новому році»

30 квітня 13:40
Переглядів: 432
Default Image

Нагорода «Українського Сокола», яку вручають кращим спортсменам місяця, у березні полетіла до рук львівських борчинь Юлії Остапчук та Юлія Благині. Обоє стали чемпіонками Європи з вільної боротьби у німецькому Дортмунді. Усміхнені та щасливі дівчата на церемонії нагородження, яку проводив голова НОК у Львівській області Микола Кміть, не ховалися від камер та спалахів фотоапаратів. Першою в «журналістський об’єктив» потрапила Юлія Благиня.

- Юліє, скажи наскільки тобі приємно отримувати такі нагороди і чи наштовхують вони тебе на нові перемоги?

- Звичайно, приємно, коли отримуєш  нагороди за свої досягнення. Вони завжди надихають спортсмена до нових перемог.

- Що у планах?

- Зараз відбудуться два турніри: у Києві та в Баку. За підсумками цих змагань і визначатиметься склад нашої збірної на чемпіонат світу в Туреччину. Туди я планую поїхати.

- Ти виступаєш у категорії 51 кг, яка не є олімпійською. Не плануєш перейти в іншу вагу?

- До кінця року буду виступати у своїй вазі. А у категорію 55 кг планую перейти у наступному році. Загалом, вважаю несправедливим те, що на Олімпіаді не буде категорії 51 кг. Вона нічим не гірша, аніж 48 кг. Думаю, на Іграх у Ріо-де-Жанейро ця категорія буде уже олімпійською.

- Чому зараз не плануєш перейти в іншу категорію, щоб було більше часу на адаптацію до змін?

- Не все так просто. Мені бракує ваги. Якщо перейду у нову вагу з 2012-ого року, це не буде запізно. Ми вже все обдумали і спланували. У категорії 55 кг усі дівчата важчі за мене, та й сили у них більше. Зважаючи на це, мені буде складніше. У категорії 55 кг серед юніорів я ставала чемпіонкою світу. Зважаючи на це, можна боротися і конкурувати з усіма спортсменками у кожній вазі. Звичайно, якби моя категорія 51 кг була олімпійською, я б нічого не змінювала.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: