Юна шахістка Олеся Гап’юк здобула бронзу на Чемпіонаті України

15 червня 11:32
Переглядів: 467
Олеся Гап’юк

Семирічна тернополянка Олеся Гап’юк стала бронзовою призеркою Чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років. Такі змагання з 2 до 9 червня проходили у місті Біла Церква Київської області.

Участь у турнірі взяли більше ста наймолодших шахістів з Львівської, Київської, Тернопільської, Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Закарпатської, Івано-Франківської, Вінницької, Волинської, Миколаївської, Хмельницької, Чернігівської, Полтавської областей, Криму та міста Києва. Це були змагання із класичних шахів, які відбувалися за швейцарською системою в 9 турів. Головний суддя – міжнародний арбітр О.Г.Товчига (м. Київ).

Серед дівчат учениця Тернопільської спеціалізованої школи №3 другорозрядниця Олеся Гап’юк, із результатом 7 із 9 розділила 2-3 місце. Однак за додатковими показниками Олеся таки стала третьою. Дівчинка займається у шаховому клубі «Гамбіт». Тренує юну шахістку Ігор Подольський.

Тепер Олеся готується до змагань європейського рівня. Це буде Чемпіонат Європи, з 28 вересня до 9 жовтня проходитиме у місті Будва (Чорногорія).

До речі, загалом у турнірі в Білій Церкві взяли участь 30 юних шахісток з усієї України, і з Тернополя, окрім Олесі Гап’юк, виступала також Антоніна Загоруйко.

На фото: Олеся Гап'юк на третій сходинці п'єдесталу пошани.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: