Юнак із Львівщини став абсолютним чемпіоном України з армреслінгу

17 квітня 18:05
Переглядів: 279
армреслінг

15 квітня в Одесі завершився чемпіонат України з армспорту. Серед юнаків перемогу виборов 17-річний Богдан Фабрика з Дублян. Про це повідомляє Жовківська РДА.

Богдан виступав у ваговій категорії до 70 кг і став абсолютним чемпіоном України з армреслінгу серед юнаків, виборовши першість лівою і правою рукою.

Це вже друга перемога Богдана на чемпіонаті України. Торік він переміг у змаганнях на праву руку. А цьогоріч став абсолютним чемпіоном (ліва і права рука).

Богдан Фабрика є вихованцем установи дитячо-юнацьких спортивних та молодіжних клубів Жовківщини (тренер Віктор Яськів). Цього року він є стипендіатом Жовківської райдержадміністрації як кращий молодий спортсмен району. За підсумками чемпіонату, Богдан є першим номером у збірній команді України для поїздки на чемпіонат Європи, що відбуватиметься у Болгарії з 26 травня по 3 червня.

Нагадаємо, з 12 по 15 квітня в Одесі відбулися чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору. У них взяли участь близько 300 учасників з 22 регіонів України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: