Наприкінці минулого тижня, 16-17 березня, 16-річні "ураганівці" провели у Харкові, де зіграли два поєдинки заключного 14-го туру Юнацької Екстра-ліги. В гості до збірної Харківської області підопічні Володимира Салія поїхали вже у статусі чемпіона дебютних змагань, який вибороли напередодні. Нагадаємо, що молоді "дракони" гарантували собі "золоті" медалі у домашніх поєдинках із хмельницьким "Соколом", після перемог над яким, продовжили свою безпрограшну серію і стали недосяжними для всіх суперників!
Тож до Харкова "Ураган" поїхав без особливої турнірної мотивації. До того ж, на завершальні матчі чемпіонату івано-франківці відпрвились без основного голкіпера, адже 15-річний Микола Гуйван дебютував у складі юнацької збірної України U-18, яка виступала у Чехії на міжнародному турнірі "Generali Cup". У підсумку – "дракони" на виїзді здобули тільки три очки, а збірна Харківської області стала єдиною командою, яка таки нарешті зуміла завдати першої поразки новоспеченим чемпіонам і перервати їхню фантастичну 27-матчеву (!!!) безпрограшну серію.
У першому поєдинку гості з Івано-Франківська здобули впевнену перемогу з рахунком 5:2. Дублем відзначився Олександр Дичук, ще по голу в юних "драконів" забивали Роман Бойко, Андрій Іваночко і Віктор Русин. Суботня гра видалась більш запеклішою. Після нічийного першого тайму (1:1) по перерві господярам паркету вдалось двічі скористатися помилками "Урагану" в обороні і вийти вперед 3:1. Втім, франківці зуміли зрівняти цифри на табло, а після того як харків'яни забили четвертий м'яч, підопічні Володимира Салія до самої фінальної сирени намагалися врятувати гру з п'ятим польовим, але не судилося - 3:4. Забитими м'ячами у складі гостей відзначилися Русин, Роїк і Британ.
"Коли вже все вирішено, то налаштуватися дуже важко, тож обидва поєдинки у Харкові зіграли слабо. Насамперед, це - психологічний фактор, відповідно не було бажання боротися. У них ще такий вік... Звичайно, виграти хотіли, але по грі допускали помилки, що і призвело до поразки в останній грі. Але в мене, як в тренера, немає зауважень до хлопців. Вони – молодці, бо пройшли дійсно нелегкий шлях, і впродовж сезону мужніли, росли, розвивалися. Я задоволений їхньою роботою і самовіддачею, як на тренуваннях, так і в ігровому процесі", - прокоментував заключні ігри наставник "ураганівців" Володимир Салій.
Юнацька Екстра-ліга (U-16). 14 тур
16.03 Збірна Харківської області - "Ураган" - 2:5
Голи в "Урагану": Дичук-2, Бойко, Іваночко, Русин
17.03 Збірна Харківської області - "Ураган" - 4:3
Голи в "Урагану": Русин, Роїк, Британ
№ |
Команда |
І |
В |
НВ |
НП |
П |
М'ячі |
РМ |
О |
1 |
Ураган |
28 |
23 |
2 |
2 |
1 |
121-48 |
73 |
75 |
2 |
Сокіл |
26 |
18 |
2 |
0 |
6 |
88-46 |
42 |
58 |
3 |
Іллічівець |
26 |
16 |
3 |
1 |
6 |
79-52 |
27 |
55 |
4 |
Збірна Харківської області |
26 |
10 |
4 |
2 |
10 |
77-74 |
3 |
39 |
5 |
Футзал-Дніпро |
28 |
11 |
0 |
4 |
13 |
75-84 |
-9 |
37 |
6 |
Енергія-Інтер |
26 |
6 |
4 |
3 |
13 |
54-67 |
-13 |
29 |
7 |
ДЮСШ №4 |
26 |
5 |
0 |
4 |
17 |
40-82 |
-42 |
18 |
8 |
Темп-ЗАЕС-Продексім |
22 |
0 |
0 |
0 |
22 |
21-110 |
-89 |
0 |
Таким чином, в Юнацькій Екстра-лізі залишилось зіграти кілька перенесених матчів. Зокрема, 30-31 березня у Хмельницькому в очних протистояннях "Сокіл" та "Іллічівець" розіграють між собою срібні та бронзові нагороди чемпіонату.